TonyBet

Tonybet logo
4 / 5
Kasiino tervitusboonus 100% kuni 300€ ja 50 tasuta spinni
Kasuta boonust

TonyBeti online kasiino ja hasartmängude portaal on Baltimaade turule suunatud hasartmängude pakkuja, kelle asutaja on legendaarne Leedu ning Austraalia päritolu pokkerimängija Tony G. Tänaseks on ta omanikeringist küll lahkunud aga TonyBeti tähelepanu Baltikumi mängijate turule siiski püsib. Eriti suur populaarsus on neil Leedus. 

TonyBet omab ka Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt antud kaughasartmängude korraldusluba. Siiski ollakse senini pigem keskendunud Leedule ja eestlastest mängijad on jäänud veidi tähelepanuta. See paistab välja ka aeglases klienditeeninduses ja grammatilistes ning sisulistes vigades, mida TonyBeti eestikeelses versioonis võib leida. Õnneks on olukord siiski paranemas.

Siiski on ka Eesti klientide puhul TonyBetil omad plussid, mida teistest kohtadest ei leia ja TonyBeti konto olemasolu on mõistlik kasvõi boonuste kasutamiseks, mida sulle ikka ja jälle pakutakse.

TonyBeti suurimaks tugevuseks on väga korralik erinevate kasiinomängude valik. Olemas on loomulikult nii slotimängude valik kui ka TonyBeti live kasiino. Lisaks on TonyBetis hea spordiennustuste valik ning mängijad saavad oma panuseid teha nii mängueelsetel kui ka reaalaja turgudel. 

TonyBetis sai veel vähem kui aasta aega tagasi mängida ka pokkerit. See oli ausalt öeldes TonyBeti üks suurimaid võimalusi ennast mängijate hulgas kehtestada, sest mängida sai nii  nii Texas Holdemi kui lahtiste kaartidega Hiina pokkerit. Enamus pokkeritoad Hiina pokkeri võimalust ei paku ja TonyBet oli just sellele keskendunud. Kahjuks viis vähene promomine, kehva tasemega turniiride pakkumine ja passiivsus oma teenuse tutvustamisel selleni, et pokker on TonyBetis praeguseks suletud. Kas lõplikult või ajutiselt, sellele peab vastama lähitulevik.

TonyBeti tervitusboonused ja erinevad pakkumised

Kasiinoboonus uuele kliendile

Kasiinoboonus uuele kliendile
Kasiino tervitusboonus 100% kuni 300€ ja 50 tasuta spinni

Tee oma esimene sissemakse ja saa boonusraha kuni 300 eurot ning 50 tasuta keerutust

Boonuskood: RESOLUTION300

Kasuta boonust

Spordiboonus uuele kliendile

Spordiboonus uuele kliendile
Spordiboonus 100% kuni 50€ uuele kliendile

Võta oma esimese sissemaksega 100% kuni 50 eurot boonus!

Boonuskood: TONY50

Kasuta boonust

TonyBeti online kasiino hinnang

Tugevused

 • Hea kasiinomängude valik
 • Spordiennustus, Live mängud
 • Palju maksemeetodeid
 • Oma nutirakendus

Bõrkused

 • Puudub pokker
 • Väljamaksed aeglased

Informatsioon:

 • Aadress: www.tonybet.com
 • Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents pakkumaks spordiennustuse ja kasiino teenust
 • Asutatud: 2009. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 07.00-03.00
 • E-post: info@tonybet.com või info@tonybet.ee
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

TonyBeti online kasiinost

TonyBet online kasiino on visuaalselt kindlasti üks mõnusamaid online kasiinosid. Tumeda taustaga disain ja mugavalt navigeeritav leht teevad TonyBetis mängimise eriti mugavaks. Kuid küsimus ei ole ainult lehe kasutamise mugavuses, vaid ka selles, et meeldivat ajaviidet TonyBeti lehel leiavad endale ka need mängijad, kellele online kasiino asemel või kasiinole lisaks on oluline ka muude hasartmängu ja panustamise võimaluste olemasolu. 

TonyBetis saab teha spordiennustusi nii mängueelsetele panustele kui ka live panustele. Lisaks on võimalik mängida Live mänge ja panustada hobuste võiduajamisele või Inglise hurtade võidujooksudele (nendel on koguni eraldi alalehed olemas).

Kui millegi üle nuriseda siis on see pokkeri puudumine ja see, et Eesti mängijatele pole pidevalt emakeelne klienditeenindus saadaval. Probleemiks on ka osade väljamakse meetodite puhul pikale veniv töötlemisaeg.

Mis on TonyBeti positiivsed küljed?

TonyBetis on saadaval väga mitmekesine valik erinevaid kasiinomänge. Lisaks on mängijatel võimalus mängida live kasiinos ja neile, kes soovivad teha spordiennustusi on võimalik valida väga erinevate spordialade vahel või teha panused live panustamise režiimis.

Veebilehe kujundus on väga meeldiv ning TonyBeti online kasiino on mugavalt kasutatav nii arvutis kui ka nutiseadmetes. Tegemist on ühega vähestest online kasiinodest, kes pakub kasutamiseks ka eraldi nutirakendust.

Mis võiks TonyBetis olla parem?

TonyBet ei paku enam pokkeri mängimise võimalust, aga arvestades, et pokkeritarkvara oli neil veel hiljuti olemas ja aktiivne, on lootus, et see ilmub moel või teisel ühel hetkel uuesti TonyBeti lehele tagasi. Samuti võiks kiirem olla väljamaksete töötlemine, sest kõiki väljamakseid töödeldakse käsitsi ja nädalavahetustel on see protsess eriti aeglane.
Tonybet logo

Kellele on TonyBet online kasiino sobiv?

Peaksid mängimiseks valima TonyBeti  kui sinu jaoks on oluline võimalikult kvaliteetne kasiinos mängimise kogemust ja erinevate mängude mängimise võimalus. TonyBetis saad teha ka spordiennustusi, nii et kui lisaks kasiinos mängimisele soovid aeg-ajalt ka panuseid teha spordisündmustele on TonyBet sinu jaoks mõistlik valik. 

Kindlasti sobib TonyBet neile, kes soovivad lõbutseda oma nutirakenduste kaudu ja keda ei rahulda ainult brauseri versioonide olemasolu. TonyBet annab võimaluse kõiki pakutavaid teenuseid kasutada ka nutirakendustes.

Korduma kippuvad küsimused TonyBet online kasiinost

Mängutootjad, kelle mänge TonyBet pakub

TonyBet online kasiino valikus on tuntumad mängutootjad nagu  iSoftBet, NetEnt, Pragmatic Play, Thunderkick, Play `N Go, Quickspin. Samas on ka mõned veel vähem tuntud mängutootjad nagu ELK Studios, Hacksaw Gaming, Nyx, Ainsworth ja Genii. Kõik see kokku annab meeldiva sümbioosi vanast ja tuttavast ning uuest ja huvitavast.

Ülevaade TonyBet online kasiinost

Tonybet menuTonyBet on visuaalselt meeldiva välimusega online kasiino. Klientidele pakutakse erinevaid sisse- ja väljamaksete tegemise võimalust ja rahuldavat teenuse kvaliteeti. TonyBet keskendub oma teenuste pakkumisel slotimängudele ja live kasiino teenuse pakkumisele, aga endale sobivad võimalused leiavad ka mängijad, kellele meeldib teha panuseid spordile.

TonyBeti kasiinoboonus

Kasiino tervitusboonus 100% kuni 300€ ja 50 tasuta spinni

TonyBet annab uutele klientidele, kes varem pole nende online kasiinos mänginud tervitusboonust 100% kuni summani 300 eurot. Kui sinus on peidus tahtmine saavutada au ja kuulsus TonyBeti pakutavates slotikates, siis see kasiino tervitusboonus annab selleks hea aluse. Sisesta sissemakse tegemisel boonuskood RESOLUTION300 ja saad 100% kuni 300 eurot boonusraha.

See pakkumine ei kehti mängijatele, kes ei täpsusta registreerimisel oma elukoha riiki. Pakkumine kehtib ametlikult kuni 31. detsember 2021. aasta, kuid ajalugu arvestades on TonyBet seda alati pikendanud nii, et suure tõenäosusega kehtib see ka edaspidi või muudetakse veidikene pakkumise tingimusi. 

Maksimaalne boonusraha, mis on võimalik saada on 100% kuni 300 eurot. Minimaalne boonuse summa on 10 eurot. TonyBeti boonuse kontole saamiseks peab boonuskoodi kasutanud klient oma esialgse sissemakse 7 päeva jooksul 10x läbi panustama kasutades oma pärisraha kontot. Boonuse enda panustamise tingimus on 25x enne kui see muutub kliendi kontol pärisrahaks, mida on võimalik välja maksta või teistes toodeted kasutada. See tähendab, et sisuliselt on panustamise tingimus 35x.

Kui panustamise tingimus on täidetud, kantakse kõik boonusega saadud võidud mängija pärisraha kontole, kui neid läbimängimise nõuded pole täidetud 30 päevaga, siis eemaldatakse boonuse summa kliendi kontolt. Panustamise nõudeid saab täita TonyBeti online kasiino boonussloti mängude kategoorias ja panustamise nõude täitmise edenemise progress on TonyBeti lehelt jooksvalt nähtav.

Panustamise nõue

Panustamise nõue on tingimus, mis on kehtestatud online kasiinode poolt enda kaitsmiseks, sest ilma selleta toimuks boonuspakkumiste väärkasutamine ja kasiinoboonuste jagamine ei täidaks online kasiino põhilist eesmärki, milleks on oma teenuse tutvustamine. Seepärast peavad boonuse saanud kliendid enne selle rahas välja võtmist boonusega teatud arv kordi mängima.

TonyBeti boonusele on keskmiselt kõrge panustamise nõue, sest saadud boonused tuleb enne boonusraha pärisrahaks muutumist läbi mängida kokku 35x.

TonyBet online kasiino mängude valik

TonyBeti kasiinos on piisavalt suur mängude valik juba praegu, et unustada ennast nädalateks või kuudeks erinevaid mänge proovima. Ülevaate kirjutamise hetkel on kõiki mänge kokku liites see number 1477, kuid see number on juba mõne päeva jooksul ilmselt saanud ajalooks, sest mänge lisatakse juurde pidevalt.

Nagu korralikule online kasiinole kohane on juba kasiino alalehel võimalik teha mängude selekteerimine sobiva kategooria järgi. Näiteks võib valida mõne konkreetse mängutootja mängud või ainult slotimängud, ainult jackpotiga slotimängud või hoopis lauamängud.

Kõik eelnev kehtib nii TonyBeti kasiinot arvutis kui ka nutiseadmes kasutades. Seega on liikuvale inimesele TonyBeti kasiino ilmselt üks Eesti mugavamaid.

Blackjack

TonyBeti online kasiinos on võimalik mängida ka klassikaliseid lauamänge. Blackjack on loomulikult esindatud ja erinevate limiitidega laudasid on TonyBetis kokku 10. Lisaks sellele on Blackjacki võimalik mängida ka TonyBeti live kasiinos, kus mängimine toimub edastava otsepildi vahendusel ja kus on võimalik saada kõige vahetum kogemus, mis on kodust väljumata võimalik.

Rulett

OlyBeti kasiinos on olemas erinevate mängutootjate ruletilauad. Kokku on OlyBeti kasiinos olemas 9 erinevat ruletilauda, millel on panuste tegemiseks erinevad limiidid ja veidi ka erinevad mängureeglid. Igaüks leiab kindlasti endale sobiva laua Olemas on EGT, Microgaming, Play`n`Go, NetEnt ja iSoftBet mängutootjate ruletilauad.

TonyBeti slotimängud

TonyBetis on ruletilaudade korralik, sest ainuüksi tavakasiinos on kokku 14 erinevat lauda, kus ruletti mängida. Suurepärane on see, et olemas on nii Euroopa rulett, Ameerika rulett kui ka Prantsuse rulett, nii et iga erineva stiiliga harjunud kliendid leiavad endale sobiva laua. Limiidid TonyBeti ruletilaudades on piisavad, et rahuldada igal panusetasemel mängijate vajadused.

Kokkuvõte TonyBeti mängude valikust

TonyBetis on olemas tipptasemel slotimängud maailma parimatelt mängutootjatelt, seega igaüks leiab endale kindlasti sobiva mängu. Kuivõrd TonyBet jagab tihti tasuta keerutusi ja korraldab erinevaid kampaaniaid slotikate sõpradele võib just see olla õige koht, kus mängimist alustada või jätkata.

Ka lauamängude valik on TonyBetis piisav, sest laudasid on piisavalt, erinevatelt mängutootjatelt ning mängida saab erineva limiidiga. Lisaks on alati olemas võimalus proovida kasiinos mängimist ka TonyBeti live kasiinos.

Live kasiino

TonyBet kasiinos on olemas ka live kasiino, kus mängijad saavad mängida kõiki populaarsemaid klassikaliseid lauamänge. Näiteks ruletti või blackjacki. Kaartide jagamist mängijatele saab otsepildi vahendusel vaadata ja mängitavat mängu juhib diiler. Lisaks on saadaval paljud erinevad live kasiino versioonid, kus mängijate võiduvõimalused on suuremad kui klassikalises Blackjacki mängus. Mängijad saavad otse suhelda nii diileriga kui ka omavahel vestelda.

TonyBeti mobiilne kasutamine

TonyBet on üksikuid Eesti online kasiinosid, kus kasutusel on väga hästi mobiilses versioonis toimiv veebileht kui ka eraldiseisev nutirakendus. Vaatamata sellele, et kasiino kasutamine toimib ka erinevates brauserites suurepärasel on TonyBet lasknud teha mobiiliäpid nii Androidi kui iOS kasutajatele. Mõlemad rakendused toimivad hästi, aga erinevus on telefoni või tahvelarvutisse paigaldamisel. 

iOS versiooni saab alla laadida App Store`i keskkonnast, aga kuna Google Play Store ei luba Eestis alla laadida hasartmängude või spordiennustustega seotud rakendusi tuleb see TonyBeti kodulehelt endale alla laadida. TonyBeti rakendused on aga igal juhul hästi toimivad, nii, et need, kes ei soovi brauseri versiooniga mobiilis TonyBeti online kasiinot kasutada, võivad rakendusi küll eelistada.

TonyBeti maksemeetodid

TonyBeti kasiino võimaldab oma klientidele mitmeid võimalusi arveldamiseks. Sisse- ja väljamakseid saab teha nii pangaülekannete, Skrill, Netelleri, Paysera, EcoPayzi abil. Loomulikult on olemas võimalus kasutada oma TonyBeti kontole sissemakseks ka Visa/MasterCard pangakaarti. Sissemaksed laekuvad kontole koheselt.

Väljamakseid saab TonyBetist teha ainult sellele kontole, millelt oled viimasena teinud sissemakse. Väljamaksete töötlemine TonyBeti kasiinos on kahjuks üks aeglasemaid Eesti online kasiinode seas, paljuski selle tõttu, et ilmselt teostatakse neid väljamakseid käsitsi. Seega võib teatud juhtudel väljamakse laekuda alles kuni 24 tunni jooksul.

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
Trustly maksesüsteem, Swedbank, SEB pank, LHV, Luminor pankKoheneKuni 24 tundi
Skrill, Neteller, EcoPayz, Paysera, PayPalKoheneKuni 24 tundi
VISA/MastercardKoheneKuni 24 tundi

Klienditugi TonyBet kasiinos

Klienditoe tase võiks TonyBeti puhul kindlasti olla palju kõrgem. Samas on võimalik siiski oma küsimustele ja probleemidele lahendus leida. Esmalt tasub kindlasti vaadata korduma kippuvate küsimuste alalehte, mis TonyBeti puhul on piisavalt põhjalik. Kui sealt aga küsimusele vastust ei leia tuleks vastus saata TonyBeti e-posti aadressile või võtta ühendust otsevestluse kaudu. 

Probleem nii ühel kui teisel juhul võib olla see, et vastus võib Eesti klientidele olla ingliskeelne. Need, kellele see pole probleem saavad oma probleemidele kiiresti lahenduse, aga kui on soov tingimata suhelda emakeeles võib tekkida olukord, kus vastust ja lahendust tuleb oodata kauem.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 08.00-00.00

 • E-post: support@olybet.com
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kokkuvõte

TonyBet on oma konkurentidest eristuv kasvõi juba selle poolest, et tal on teatud kindlad eelised, mida mujalt ei leia, aga ka mõned veidrad puudused, mille olemasolu tundub lihtsalt kummaline.

Eelistest rääkides peaks nimetama häid boonuseid, mida pakutakse mängijatele nii registreerumisel kui ka jooksvalt sisuliselt igal nädalal. Lisaks on lehel väga meeldiv disain ja oma mobiilirakendus, kus on konto kasutamine sama mugav kui arvutiski. 

Puudusena võib välja tuua klienditoe mõningase mahajäämuse eriti Eesti klientide teenindamise osas ja tänaseks pokkeri puudumise olukorra tekkimine. Oli ju algselt TonyBeti kaubamärk ju seotud ühe kuulsa pokkerimängija nimega. Viimasel ajal on siiski märgata TonyBeti mõningast arengut ja loodetavasti muutub TonyBeti online kasiino ka eestlaste seas järjest populaarsemaks.