Slots.io

slotsio
4.5 / 5

Kuni 300 tasuta keerutust slotikas Bubbles Bonanza

Kasuta boonust

Slots.io on online kasiino, mis käivitati 2017. aastal eesmärgiga pakkuda mängijatele laialdast ja nauditavat slotimängude valikut. Leht teeb koostööd paljude populaarseimate mängutootjatega ja selle tulemusena on lehel lai valik erinevaid slotikaid.

Slotimängude ilmselge rõhutamine nii lehe nimega kui ka mängude valikuga pole siiski peamine. Lisaks on saadaval nii uutele mängijatele, kui ka neile, kes on püsikliendid, tasuta keerutused.

Slots.io haldaja on Kopikas Entertainment OÜ, registrikood 14045680, aadress: Suur-Patarei 13, Tallinn, 10415, Eesti. Operaatoril on Eestis litsents ja teenuseid pakutakse litsentsiga: HKT000031, alates 01.11.2016 ja  litsentsiga HKL000253, alates 31.01.2018.

Slots.io online kasiino hinnang

Tugevused

 • Slotimängude hea valik

 • Boonused uutele klientidele

 • Registreerumist pole vaja

Bõrkused

 • Maksemeetodeid on vähe

Informatsioon:

 • Aadress: www.slots.io
 • Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsid HKT000031 ja HKL000253.
 • Asutatud: 2017. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 24/7
 • E-post: support@slots.io
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Slots.io online kasiinost

Slots.io kasiino tegevus on sarnane paljude uue põvkonna kontseptsiooniga online kasiinodele. Erinevaid teenuseid nagu spordiennustus ja pokkerit pakkuvate klassikaliste veebikasiinodega võrreldes saab nende kasiinodes mängimiseni jõusa palju kiiremini. Registreerimise protsessi pikkus on viidud miinimumini. Mängija tuvastamine toimub sissemakse kaudu.

Mängutootjate valik avaldab Slots.io online kasiinos muljet. Nagu nimi ka viitab siis pearõhk on kvaliteetsete slotimängude pakkumisele ja sellega on seotud ka Slots.io kasiino enamus boonuspakkumised ja kampaaniad. Kindlasti aga pole tegu veebikasiinoga, kus need, kes slotimängude mängimisele eelistavad näiteks lauamänge või live kasiinot peaksid eemale hoidma. Slots.io online kasiinos leiab endale meeldiva tegevuse iga kasiinosõber.

Tegu on turvalise ja usaldusväärse kasiinoga, mis on saanud Eestis vastava tegevusloa, mida väljastab Eesti Maksu- ja Tolliamet. Leht funktsioneerib suurepäraselt ka eestikeelses versioonis, mistõttu on see Eesti klientidele kasutamiseks eriti mugav. Esmapilgul võiks lehe disaini kallal küll rohkem vaeva näha, kuid kindlasti pole see midagi sellist mis jääks häirima.

Mis on Slots.io kasiino positiivsed küljed?

Mängimise alustamine on Slots.io kasiinos tehtud väga lihtsaks. Ühe sissemakse kaugusel on kõik slotimängud, lauamängud ja kogu muu meelelahutus, mis sellel online kasiinol on oma klientidele pakkuda. Mängude valik on tõeliselt suurepärane. Kuigi põhirõhk kuulub slotimängudele pole päris tähelepanuta jäetud ka mitmed ülejäänud kasiinoteenused nagu lauamängud ja live kasiino.

Slots.io kasiinos saad mängude valimisel otsida temaatiliste kategooriate vahel. Need on Slots.io enda poolt loodud ja on naljakad ning samas ka lõbusad. Näiteks on kategooriateks draakonid või meri. Nii saab mängija vastavalt meeleolule valida temaatilise kategooria, mis tabab tema jaoks antud ajahetkel kõige sobivama meeleolu.

Liberaalne ja avatud suhtumine mängutootjate valimisse aitab muuta kasiinokogemust rikkalikumaks. Seepärast leiab Slots.io kasiinos mitmeid mängutootjaid, mille nimi pole väga tuntud. Vähem tuntud mängutootjate kaasamine loob aga tavapärasest rikkama mängumaailma.

Mis võiks Slots.io kasiinos olla parem?

Kuivõrd Slots.io kasiino fookus on slotimängude pakkumisel siis palju rohkem sellest kasiinost ka ei leia. Puudub spordiennustuse tegemise võimalus ja ka pokkerit mängida Slots.io kasiinos pole võimalik. Ilmselgelt ei ole nende võimaluste pakkumine ka Slots.io kasiino eesmärgiks ja oodatakse eelkõige kliente, kes tulevad slotimänge mängima.
slotsio

Kellele on Slots.io kasiino sobiv?

Slots.io kasiino sobib eelkõige nendele mängijatele, kellel on online kasiino puhul esmatähtis suur erinevate slotimängude valik. Slots.io kasiinos on olemas kõik mõeldavad slotimängud. Lisaks pakub Slots.io oma kasutajatele kiireid sisse- ja väljamakseid, mis teevad raha ülekanded kasiinosse ja kasiinost välja väga mugavaks ja kiireks.

Korduma kippuvad küsimused Slots.io kasiinost

Mängutootjad, kelle mänge Slots.io kasiino pakub

Slots.io kasiinos on võimalik mängida paljude mängutootjate slotikatel. Nimekirja kuuluvad: Play’n Go, Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming, Push Gaming, OneTouch, Betsoft, Genii, Booming Games, No Limit City, Quickspin, Booongo, Wazdan, Blueprint, GameArt, Red Tiger, Gamomat, Kalambra Games, Green Jade, Swintt ja Oryx Gaming.

Lisaks pakutakse live kasiino mänge kahelt mängutootjalt Evolution Gaming ja Ezugi.

Ülevaade Slots.io kasiinost

slotsioSlots.io on kasiino, mis on keskendunud slotimängude pakkumisele. Lisaks on siin olemas ka võimalused saada boonuseid ning tasuta keerutusi ja osaleda erinevates mängutootjate poolt korraldatavates kampaaniates, kus võidud võivad ulatuda kümnete tuhandete eurodeni. Maksete teostamine Slots.io kasiinos on praktiliselt kohene, sest sissemaksed laekuvad kontole sekunditega ja lõviosa väljamaksetest laekuvad tagasi pangakontole minutite jooksul.

Slots.io kasiinoboonus

Kuni 300 tasuta keerutust slotikas Bubbles Bonanza

Slots.io armastab oma uusi kliente sooja vastuvõtuga tervitada ja tänu sellele on sul võimalik teenida kuni 300 tasuta keerutust mängus Bubbles Bonanza!

Auhinna saamiseks mine kontol oma auhindade lehele. Seejärel vali kolme erineva tervituspakkumise vahel ja aktiveeri endale sobiv pakkumine. Panusta kasiinos vastavalt pakkumise väärtusele ja mängi saadud tasuta keerutustega mängus Bubbles Bonanza.

Pakkumine kehtib uutele mängijatele, kes ei ole veel Slots.io veebilehel varem sissemakseid teinud ja iga mängija saab kasutada vaid ühte pakkumist.

Pakkumine on saadaval Eesti mängijatele ja see aegub 7 päeva jooksul sissemakse tegemisest. Mängija peab ise aktiveerima soovitud väärtusega pakkumise (20 eurot, 50 eurot, või 100 eurot) enda konto auhindade alt.

Mängijal võib olla vaid üks aktiivne pakkumine korraga ja tasuta keerutused saadakse ainult mängus Bubbles Bonanza. Võimalus on valida kolme erineva pakkumise vahel:

 • Panustades 20 eurot vabaneb Bubbles Bonanza slotimängus 50 tasuta keerutust väärtusega 0.40 eurot keerutus;
 • Panustades 50€ vabaneb Bubbles Bonanza slotimängus 150 tasuta keerutust väärtusega 0.40 eurot keerutus;
 • Panustades 100€ vabaneb Bubbles Bonanza slotimängus 300 tasuta keerutust väärtusega 0.40 eurot keerutus.

Kõik tasuta keerutustega teenitud võidud tuleb enne väljavõtmist 35x läbi mängida ühe kuu jooksul. Kui võite õigeaegselt kasiinos läbi ei panustata, siis need aeguvad.

Panustamise nõue

Nagu igal pool teistes kasiinodes, kus boonuseid pakutakse on panustamise nõude oma boonustele ja tasuta keerutustes saadud võitudele kehtestanud ka Slots.io kasiino. 

Slots.io kasiinos on boonustele panustamise tingimuseks 35x saadud boonusele või tasuta keerutustest teenitud võitudele.

Slots.io kasiino mängude valik

Nagu Slots.io nimestki juba eeldada võib on kasiino keskendunud eelkõige erinevatele slotimängude pakkumisele, aga lisaks neile on siin võimalus mängida ka erinevaid live kasiino mänge.

Kokku on slots.io mängude valikus hetkel enam kui 1000 erineva mängu. Esindatud on kõik populaarsemad mängutootjad nagu näiteks NetEnt, Evolution Gaming, samuti Pragmatic Play, Play’n Go, Microgaming, Yggdrasil, OneTouch, Red Tiger ja Blueprint Gaming.

Seega võib julgelt öelda, et Slots.io kasiinos ei puudu ükski slotimäng, mis on väärt mängimist ning osaleda saab erinevate progresseeruvate jackpottide püüdmises.

Blackjack

Slots.io pakub mängimiseks siiski ka klassikaliseid lauamänge, sest paljud mängijad tulevad online kasiinosse eeskätt neid mänge otsima. Slots.io on blackjackile eraldi alalehe loonud ja pakub mängijatele võimalust mängida koguni enam kui 30 blackjacki laual.

Enamus neist on tuntud live kasiino mängude tootja Evolution Gamingu poolt loodud live kasiino blackjacki lauad. Tavakasiino osas on valikus olemas siiski ka piisavalt blackjacki laudasid, mis on loodud mängutootjate Microgaming, OneTouch ja NetEnt poolt.

Rulett

Slots.io kasiinos on olemas ka erinevate mängutootjate ruletilauad. Eriti põnev on valik live kasiinos, kus ruleti mängimiseks on olemas mitu erinevat ruletilauda nagu Evolution Live American Roulette ning Lightning Roulette. Lisaks on valikus Bombay Club Speed Roulette ja First Person Roulette.

Slotimängud

Slots.io kasiinos on võimalik mängida nii klassikalisi slotimänge, megaways slotikaid kui ka jackpotti sisaldavaid slotte. Jackpotiga slotimängude hulgast võib leida nii kindlaks määratud peavõiduga ehk fikseeritud jackpotiga mänge aga ka progressiivse peavõiduga slotikaid, kus täpne Jackpoti summa suurus sõltub sellest kui suur summa on võitmise ajaks auhinnafondi kogunenud.

Slotimängude valik on super, kuna mänge on kokku tuhandetes. Jackpotiga slotimängude seas on näiteks tuntud mängud nagu Mega Moolah, Divine Fortune ning palju teisi.

Kokkuvõte Slots.io kasiino mängude valikust

Slots.io hiilgab suure valikuga erinevates mängutootjatest, mis viib ka üldiselt mängude koguarvu taevastesse kõrgustesse. Põhiline rõhk on slotimängudel, kus puudu ei ole ükski mäng, mis mängimist on väärt.

Lauamängud toetuvad paljuski ka live kasiino poolt pakutavale valikule. Tavalises kasiinos on küll olemas mõned blackjacki ja ruleti mängulauad, kuid palju huvitavama valiku leiab live kasiinost, kus lisaks kõigele muule on ka palju telemängudest tuttavaks saanud õnneratta mänge.

Live kasiino

Slots.io live kasiinos on mängida on võimalik nii blackjacki, ruletti, bakaraad kui ka Evolution Gamingu poolt telemängude stiilis loodud uusi mänge nagu näiteks Football Studio, Monopoly Live, Dream Catcher, ja Lightning Roulette. Kokku on Slots.io live kasiinos 37 erinevat mängu, mis on jaotatud erinevatesse kategooriatesse ja on lihtsasti leitavad.

Slots.io kasiino mobiilne kasutamine

Slots.io kasiinos on võimalik mängida ka oma nutitelefonis või mõnes muus nutiseadmes. Eraldi rakendust selle kasutamiseks ei ole ja piisab vaid sellest kui kasiino lihtsalt oma nutitelefoni brauseris avada. Mängimine on Slots.io mobiiliversioonis sama lihtne ja mugav kui kasutades selleks oma arvutit.

Slots.io maksemeetodid

Slots.io puhul on tegemist kontovaba kasiinoga ja nii nagu teistegi sarnaste kasiinode puhul tähendab see seda, et sisse- ja väljamakseid võimalik teostada vaid kasutades oma pangakontot.

Kasutatav maksesüsteem on Trustly, mille kaudu on võimalik sissemakseid teha Swedbankist, SEB-st, Luminor pangast ja LHV-st.

Nii sisse- kui ka väljamaksed on kohesed ja nende laekumine võtab vaid mõne sekundi. Slots.io teatab siiski mängijatele, et maksete laekumised võivad võtta kuni 48 tundi, kuid pigem on see erandlike olukorda puhul, kus makse sooritamisel tekkis internetipangas mingi tõrge ja Slots.io leht ei suutnud koheselt makse teostamist tuvastada.

Suuremad kui 50 euro suurused sissemaksed on tasuta,  aga neist väiksemate sissemaksete summade puhul lisatakse 1,5 euro suurune lisatasu. Nii minimaalne kui maksimaalne sisse/väljamakse summa on 20 eurot.

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
Trustly maksesüsteem: Swedbank, LHV pank, SEB pank, Luminor pankKohene, üle 50 eurosed sissemaksed tasutaMinutite jooksul

Klienditugi Slots.io kasiinos

Slots.io klienditugi on veidi nõrgema tasemega kui mõne teise kasiino klienditugi. Puudub võimalus telefonitsi ühendust võtta ja suhelda saab kasutades e-posti support@slots.io ning klienditoega otsevestluse kaudu suheldes. Klienditoega on võimalik suhelda eesti või inglise keeles.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 24/7
 • E-post: support@slots.io
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kokkuvõte

Slots.io on 2019. aastal loodud kontovaba online kasiino, mis pakub oma mängijatele nii korralikku tervitusboonust ja suurepärast slotimängude valikut. Tegemist on Eestis litsentseeritud online kasiinoga, mille tegevust kontrollitakse Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt. Seetõttu võib öelda, et slots.io igati turvaline ja kindel kasiino, mis järgib kõiki Eestis online kasiinodele kehtestatud reegleid.

Slots.io pakub turvaliste mängutootjate mänge, kes on maailmas tuntud oma kvaliteetse toodangu poolest. Mängude otsimine ja leidmine on Slots.io kasiinos mugav ning olemas on ka live kasiino, mis lisab täiendavat kvaliteeti juba kasiino alalehel pakutavale suurele valikule.

Neile, kelle jaoks on online kasiinos esmatähtis suur slotimängude valik, kes soovivad saada tasuta keerutusi ja osaleda erinevates slotimängudega seotud rahvusvahelistes kampaaniates on Slots.io kasiino ainuõige valik.