Online rulett - reeglid ja parimad online kasiinod ruleti mängimiseks

16/02/2022, 19:45

Rulett on kasiinomäng, mis on nime saanud prantsuse sõna “roulette” järgi, mis tõlkes tähendab väikest ratast. Mängus võivad mängijad valida panuste tegemiseks kas ühe numbri, erinevad numbrirühmad, punase või musta värvi, valida kas number on paaritu või paaris või kas loositav number on suur (19-36) või väike (1-18).

Võidunumbri selgitamiseks keerutab diiler ruletiratast ühes suunas, seejärel paneb liikuma kuuli vastupidises suunas ümber ratta välisserva kulgeva kaldega ümmarguse raja. Pall kaotab lõpuks hoogu, läbib suunamuutjate ala ja kukub rattale ning langeb ühele ratta värvilisele ja nummerdatud sektorile. Seejärel makstakse välja võidud neile, kes on edukalt panustanud.

Meie ülevaates leiad informatsioon ruleti erinevate versioonide, mängureeglite ja mis kõige tähtsam selle kohta, millistes online kasiinodes ruletti saab mängida.

Parimad veebilehed, kus ruletti raha eest mängida

Kuidas online ruletti mängitakse?

rulett

Vaatame lähemalt kuidas online kasiinos ruletti mängida:

  • Vali esmalt online kasiinos endale ruletimängu tüüp, mida soovid mängida ja sulle sobiva limiidiga laud;
  • Aseta oma panused ruletilauale. Võid ühele voorule teha mitmeid panuseid ja need võivad ka osaliselt või täielikult kattuda;
  • Kui olete panustamise lõpetanud alusta ruletiratta keerutamist;
  • Kuul peatub ühel numbril;
  • Kui oled võitnud, makstakse võidud sinu online kasiino kontole automaatselt ja on aeg võitu tähistada!

Kui keerutamisega otsustatakse võidunumber ja selle värv, tehakse kõik väljamaksed võitnud sisemistele ja välimistele panustele. Seejärel võib uuesti panuseid teha, kusjuures võidetud žetoonid jäävad ruletilauale ka online versioonis. Peaksid sellele tähelepanu pöörama, sest kui sa ei soovi eelmist panust korrata peaksid selle ise mängulaualt peale võitmist eemaldama.

Ruleti põhireeglid ja panustamiseliigid

Mängijatel on erinevaid panustamise võimalusi. Ruletis "sisemiste panuste" tegemine on kas täpse numbri valimine kuhu kuul maandub või väike valik numbreid ruletilaual lähtudes nende paigutuse lähedusest. Mängijad, kes soovivad panustada "väliseid panuseid" valivad panused suurematele numbrite komplektidele, numbri värvusele või sellele, kas võidunumber on paaris või paaritu. Iga panustamisliigi väljamakse koefitsiendid põhinevad selle võidu tõenäosusel.

Ruletilaual kehtestatakse tavaliselt minimaalsed ja maksimaalsed panused ning need reeglid kehtivad tavaliselt iga mängija kõigi sisemiste ja välimiste panuste kohta. Ruletilaudade sisemiste panuste tegemiseks võivad mõned maapealsed kasiinod lauas mängijate eristamiseks kasutada eraldi erinevat värvi ruletilaua žetoone. Online kasiinodes pole selline eristamine loomulikult vajalik. Online versioonis tuleb esmalt ruletilauale asetada soovitud panus(ed) ja siis vajutada keerutamise nuppu.

Ruleti versioonid

Erinevaid ruletiversioone on palju, kuid kolm peamist tüüpi on Ameerika, Euroopa ja Prantsuse rulett. Need on üksteisega väga sarnased, kuid Ameerika ruletil on erinevalt kahest teisest versioonist rattal topelt-null. Prantsuse ruletimängudel on seevastu mängijale kasulikud la partage või en prison erireeglid.

Topelt-nulli ja Prantsuse ruleti erireeglid on ainsad aspektid, mis põhjustavad mängude erinevust. See tähendab, et kui tead kuidas ühte versiooni mängida, võid hõlpsalt üle minna teiste versioonide mängimisele.

Vaatame lähemalt neid kolme põhilist versiooni:

Ameerika rulett - Ameerika ruletti eristab teistest mängu versioonidest topelt-null rattal. Seel vähendab kahjuks mängija võidu tõenäosust, kusjuures selle mängu kasiino eelis on 5,26% ehk palju suurem kui ülejäänud kahel mängul. Seda versiooni soovitakse teiste versioonide olemasolu korral pigem vältida.

Euroopa rulett - Euroopa ruletil on ainult üks null, mis muudab mängu kohe mängijatele soodsamaks. Teise nulli eemaldamine viib kasiino eelise kohe vaid 2,7%-le. Maja eelis pole siiski nii madal kui Prantsuse ruleti puhul, kuna mängijale pole abiks la partage ega en prison reegleid. See tähendab, et mängija kaotab oma rahapanuse, kui kuul langeb nullile.

Prantsuse rulett - Lõpuks on olemas veel Prantsuse rulett. See mäng võib prantsuse keelsete terminite tõttu uutele mängijatele veidi hirmuäratavam olla, kuid pole hullu, sest kohe selgitame. See on mängija võimaluste poolest parim rulett, kus kasiino eelis on 1,35%.

See madal eelis on tingitud sellest, et pole topelt-nulli ja lisaks on mängus la partage või en prison reegel. Siit saate teada, mida need tähendavad:

la partage - tõlgitud kui "jagamine", tähendab, et mängijad, kes panustavad tasaraha väljamaksega panusele, saavad poole oma panusest tagasi, kui kuul langeb nullile.

en prison (tõlkes vangla) - reegel asendab la partage'i ja tähendab lihtsalt seda, et mängija pool panusest jääb järgmise panuse jaoks lauale (või vanglasse), selle asemel, et see neile tagasi maksta.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et kõige mõistlikum on online kasiinodes mängida Prantsuse ruletti, kui seda versiooni ei ole siis valida mängimiseks Euroopa rulett ning Ameerika ruleti mängimist tuleks ausalt öeldes iga hinna eest vältida, kuna kasiino eelis selles mängus on liiga suur.

See ei pruugi olla küll adrenaliini lakke lööv rulett nagu sa lootsid, kuid need, kes soovivad ruletiga võita, peaksid asetama ainult tasaraha panused - punane/must, paaritu/paaris ja kõrge/madal. Vaatamata sellele, et väljamaksed on väiksemad on need kõige madalama kasiino eelisega panused. See tähendab, et aja jooksul annavad need sulle kõige paremad võimalused raha teenimiseks.

On palju erinevaid ruleti mängimise strateegiaid, näiteks Labouchere ja Martingale. Probleem on selles, et need ei ole 100% kindlad, sest ruleti mängimise strateegiad eeldavad, et sul on piiramatu rahakassa. Enamasti pole see aga nii isegi siis, kui alustad mängimist väga väikeste panustega. Ainus strateegia, mida peaksid kasutama on alati Prantsuse ruleti mängimine ja panustamine tasaraha panustele.

Kui sa tunned, et online kasiino tavaversioonis ruleti mängimine on sinu jaoks liiga ebausaldusväärne, võid alati minna ka online kasiino live kasiinosse, kus on olemas mitmed erinevad ruletilauad. Mängi ise on küll veidi aeglasem, sest panuste tegemise aeg on pikem ja ka tulemuse selgumiseni läheb rohkem aega, kuid samas on see videopildi vahendusel nagu päris kasiinos ruleti mängimine. Soovi korral võid isegi läbi online vestluse diileriga suhelda ja nautida ning teistele edasi anda emotsioone, mis võitmisega kaasnevad.

Alusta ruleti mängimist juba täna!

Kui sa pole ikka veel kindel, kuidas ruletti mängida, siis miks mitte proovida online kasiinode poolt pakutavaid demo versioonis ruletimänge? Need kõik on lihtsad mängida ja neil on täpselt sama toimimine ja reeglid nagu pärisraha mängudel. Lihtsalt nende mängimine ei maksa sulle midagi. Nii et mine teooriast praktika juurde ja proovi ruletilaual asetada erinevaid tüüpe panuseid!

Kas tunnete end enesekindlalt ja soovid mängida ruletti pärisraha eest? Kui jah, peaksid suunduma ühte meie poolt soovitatud online kasiinosse, mis kõik pakuvad palju erineva panuselimiidiga ruletimänge, suuri boonuseid ja kõrget turvalisust. Vali meie nimekirja tipust üks või mitu online kasiinot ja miks mitte minna juba täna ja mängimiseks konto ära registreerida? Kui soovid aga ise otsustada, võid vaadata ka nimekirjas allpool olevaid online kasiinosid.