Olybet

Olybet
5 / 5
100% kuni 1100 eurot
Kasuta boonust

OlyBet on Eesti enda hasartmängu ettevõte mis asutati 2010. aasta alguses. OlyBeti kasiino missiooniks on mängijatele meeldiva ja turvalise mängude keskkonna pakkumine. Ettevõte on aastate jooksul teinud läbi suure arengu. 

Esimestel aastatel pakuti klientidele internetis ainult kasiinos mängimise võimalust, kuid tänasel päeval on OlyBetis võimalik teha ka spordiennustusi, mängida pokkerit ja palju muud. OlyBet on Eestis tuntud ka maapealselt tegutseva kasiinona ning ettevõtte kaubamärk on selgelt äratuntav nii veebis kui ka linnapildis. Selles ülevaates vaatame täpsemalt milliseid teenuseid pakub OlyBeti online kasiino.

OlyBeti online kasiino tervitusboonused ja erinevad pakkumised

Kasiinoboonus uuele kliendile

Kasiinoboonus uuele kliendile
100% kuni 1100 eurot
Saa oma esimese nelja sissemaksega kuni 1100 eurot boonusraha!
Kasuta boonust

Spordiboonus uuele kliendile

Spordiboonus uuele kliendile
100% kuni 100 eurot

Saa oma esimese sissemaksega ennustamiseks 100 eurot boonusraha!

Boonuskood: SPORT

Kasuta boonust

OlyBeti kasiino hinnang

Tugevused

 • Lai valik erinevaid teenuseid
 • Kasiinomängude suur valik

 • Boonuspakkumised ka püsiklientidele

Bõrkused

 • Väljamaksete töötlemise aeglus

Informatsioon:

 • Aadress: www.olybet.com
 • Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents pakkumaks spordipanuste, kasiino ja pokkeri teenuseid.
 • Asutatud: 2010. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 08.00-00.00
 • E-post: support@olybet.com
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

OlyBeti kasiinost

OlyBet on keskkond, kus oma kirele anda võimalus. Olgu selleks siis ennustuste tegemine jalgpallile, korvpallile, võrkpallile, tennisele või suusatamisele kõik see on tänu OlyBeti ennustuskeskkonnale võimalik. OlyBet pakub spordiennustajatele pidevalt boonuseid ja koefitsiente, mis on võimendatud ehk turu keskmisest märksa kõrgemad. See omakorda suurendab mängijate võimalusi oma panuste võitmisel teenida suuremaid summasid raha. 

Lisaks spordiennustusele on OlyBeti ennustuskeskkonna oluliseks osaks ka kasiinomängude mängimise võimaluse pakkumine. Loomulikult on olemas klassikalised lauamängud nagu blackjack, rulett või baccarat, aga kindlasti leiab igaüks endale ka sobiva slotimängu, mida OlyBeti kasiinos mängida. 

Neile, kes soovivad vahetut kasiinos mängimise kogemust pakub OlyBet võimalust kasutada live kasiino keskkonda, kus mängimine toimub voogedastava otsepildi vahendusel ning isegi kaarte jagava diileriga on reaalajas võimalik suhelda. 

Kolmandaks suuremaks sambaks OlyBeti teenuse juures on internetipokkeri mängimise võimalus. OlyBetis on ainsana Eestis võimalik mängida maailma suurimaks pokkerivõrgustikus, millel on nimeks GG Network.  See on maailma kõige kiiremini kasvav ja juba tänaseks Aasia suurim pokkerivõrgustik.

Lisaks on OlyBeti internetikeskonnas võimalus mängida Betgames mänge, panustada E-spordile ja loomulikult teha ennustusi ka reaalajas toimuvatele spordisündmustele. Oluline osa OlyBeti tegevuses on üle Eesti avatud spordibaaride teenuse pakkumine, kus saab mugavas keskkonnas suurtel ekraanidel jälgida populaarsemaid spordivõistlusi ja kasutada kõiki oma OlyBeti konto võimalusi.

Mis on OlyBeti kasiino positiivsed küljed?

Üheks suuremaks tugevuseks võib kindlasti pidada erinevate teenuste kombinatsiooni, mis võimaldab nendel, kes soovivad ühendada kasiinos mängimise kogemuse pokkeri või spordiennustusega teha seda kõike ühes kohas.

OlyBet ei jää üheski teenuses millegipoolest alla teistele kasiinodele. Spordiennustuses panustamiseks pakutavate spordialade valik on lai ja koefitsiendid konkurentsivõimelised. Kasiinos on olemas nii populaarsed lauamängud, slotimängud ja progresseeruva jackpotiga slotikad, kus ühe keerutusega võib võita elumuutva suurvõidu.

Lisaks pakub OlyBet tihti erinevaid boonuseid, mille hulgas on kindlalt esindatud sissemakse boonused, tasuta keerutused ja eripakkumised võimendatud koefitsientidega. Boonuseid saab OlyBeti kasiinos, spordiennustuses ja ka pokkeris.

Mis võiks Olybeti kasiinos olla parem?

Kui rääkida puudustest siis võiks ehk välja tuua selle, et väljamaksete töötlemine on võrreldes paljude teiste kasiinodega oluliselt aeglasem. Näiteks nädalavahetustel väljamakseid üldse ei tehta. Seega kui kontolt laupäeval raha välja maksta, siis sõltumata väljamakse meetodist jõuab see mängija pangakontole või e-rahakotti alles esmaspäeval.
Olybet

Kellele on OlyBeti kasiino sobiv?

OlyBeti kasiinos saavad mängida vähemalt 21-aastased Eesti Vabariigi kodanikud, kes läbivad ka isiku tuvastamise protsessi. Kõige lihtsamaks mooduseks protsessi läbimiseks on tuvastada oma isik kasutades registreerimise järgselt sisselogimiseks kehtivat ID kaarti. Kindlasti toetab OlyBet vastutustundlikku mängimist ja soovib tagada, et teenust kasutavad ainult need, kellel on selleks ka Eesti Vabariigi seadustest tulenevalt õigus.

Korduma kippuvad küsimused OlyBeti kasiinost

Mängutootjad, kelle mänge OlyBeti kasiino pakub

Erinevate kasiino mängutootjate valik on OlyBeti kasiinos väga lai. Esindatud on sellised mängutootjad nagu NetEnt, Microgaming, Elk Studios, Yggdrasil, Novomatic, iSoftBet, Play`n`Go, EGT, NextGen ja SG Gaming. Loomulikult pakutakse kõigi nende mängutootjate slotimänge, aga ka lauamänge ning soovi korral on lihtne OlyBeti kasiino alalehel mängud ekraanile kuvada erinevate mängutootjate kaupa.

Ülevaade OlyBeti kasiinost

OlyBeti kasiinostOlyBeti kasiino alalehel liikumine on lihtne ja mugav. Kõik mängud on jagatud erinevatesse kategooriatesse ning neid on võimalik filtreerida populaarsemate mängude lõikes, valida jackpotiga mängud, slotimängud, lauamängud või muud mängud.

OlyBeti kasiinoboonus

100% kuni 1100 eurot

OlyBetis on uue kliendina võimalik nelja esimese deposiidiga saada kuni 1100 eurot boonust kohe kontole. Vaatame lähemalt mida selleks peab tegema.

See tervituspakkumine kehtib kõigile uutele OlyBeti konto loonud klientidele kuni 31.08.2021 ja uus klient saab kampaanias osaleda vaid ühe korra. Boonuse võtmiseks tuleb registreerimisel kasutada koodi: CAS1100, mis aktiveerib kampaania. Kampaania on jaotatud neljaks osaks:

 • Esimene sissemakse 100% boonust max. 200 eurot;
 • Teine sissemakse 75% boonust max. 300 eurot;
 • Kolmas sissemakse 50% boonust max. 200 eurot;
 • Neljas sissemakse 100% boonust max. 400 eurot.

Boonusraha on OlyBetis võrdne nii sissemakse kui ka lisatud raha summaga ja see tuleb 25-kordselt läbi panustada enne kui saab väljamakse tellida. Peale pakkumise esimese sissemaksega saadud boonusraha läbi panustamist aktiveerub teise osa sissemakse boonus, siis kolmas ja siis neljas.

Boonusraha tuleb läbi panustada 14 päeva jooksul alates sellest kui see on kantud mängija kontole. Kui boonusraha enne kampaania lõppu läbi ei mängita, eemaldatakse see mängija kontolt ning samuti kõik sellega saadud võidud.  Panustamise tingimuste täitmisel lähevad arvesse ainult OlyBeti kasiino slotimängudes tehtud panused.

Boonusraha kasutamisel peab ühe keerutuse väärtus olema vahemikus 0,1 kuni 6 eurot. Kui mängija rikub neid reegleid ja keerutuse väärtus on üle 6 euro, siis annab OlyBet kokku 3 hoiatust. Pärast viimast hoiatust eemaldatakse mängija kontolt boonusraha.

Andes oma uutele kasiino kasutajatele 1100 eurot meelitab OlyBet kasiino kindlasti endale palju uusi kliente. Kindlasti on see boonus aga suurepärane võimalus saada OlyBeti kasiinos kontole kohe alguses täiendav summa, millega OlyBeti kasiino teenustega tutvumist alustada.

Panustamise nõue

Panustamise nõue on rahasumma (tavaliselt boonuse summa mitmekordne summa), mida mängija peab mängima enne, kui talle lubatakse boonus sularahas välja võtta. Kasiinoboonusel on tavaliselt mitu tingimust, mis mängija peab täitma. Nende hulka kuulub ka panustamise nõue.

OlyBeti kasiinos on panustamise nõue tavaliselt 25x või 35x saadud boonusrahale. See tähendab siis, et enne saadud boonuse pärisrahaks muutumist tuleb see OlyBeti slotikates vastava arvu kordi läbi mängida. Spordiennustuses saadud boonuste puhul on panustamise nõue OlyBetis tavaliselt 6x.

OlyBeti kasiino mängude valik

OlyBeti kasiinos on mängude valik on lai alates tuntud mängutootjate loodud slotimängudest kuni ruleti- ja blackjacki laudadeni. Esindatud on sellised klassikalised slotikad nagu Mega Moolah, Starburst ja Book of Dead. Võib veendunult öelda, et OlyBeti kasiino puhul on tegemist tõeliselt kõrge kvaliteediga kasiinoga, kus võimalusi mängimiseks jätkub igale mängijale, sõltumata sellest, milliseid online kasiinomänge ta eelistab.

OlyBeti kasiinos saab kasutada ka live kasiino teenust, kus mängimiseks on saadaval Evolution Gaming mängutootja populaarsed kasiino lauamängud, aga ka sellised telemängudest tuntud mängud nagu Crazy Time, Mega Ball, Crazy Time, Deal or No Deal, Dream Catcher, MONOPOLY Live ja Football studio.

Blackjack

OlyBeti kasiinos on võimalik mängida erinevate mängutootjate erinevatel Blackjacki laudadel. Kokku on tavakasiinos olemas 19 erinevat Blackjacki lauda, millel on mängimiseks olemas ka erinevad limiidid. Olemas on NetEnt, Microgaming, Play`n`Go, NextGen ja iSoftBet mängutootjate Blackjack lauad.

Lisaks saab väga palju erinevaid BlackJacki laudasid mängida OlyBeti live kasiinos, kus otsepildi vahendusel on võimalus võidu nimel võitlusesse asuda päris diilerite vastu.

Rulett

OlyBeti kasiinos on olemas erinevate mängutootjate ruletilauad. Kokku on OlyBeti kasiinos olemas 9 erinevat ruletilauda, millel on panuste tegemiseks erinevad limiidid ja veidi ka erinevad mängureeglid. Igaüks leiab kindlasti endale sobiva laua Olemas on EGT, Microgaming, Play`n`Go, NetEnt ja iSoftBet mängutootjate ruletilauad.

Slotimängud

OlyBeti kasiinos leiab väga korraliku mängutootjate valiku. Olemas on sellised tuntud mängutootjad nagu NetEnt, Microgaming, Yggdrasil, Novomatic, Elk Studios, iSoftBet, Play`n`Go, EGT, NextGen ja SG Gaming.

Kasiinos on mugav mängud ekraanile kuvada vastavalt enda erilistele soovidele. Näiteks on võimalik mänge selekteerida nende populaarsuse järgi, mängutootja järgi või hoopis kuvada slotimängud, kus on võimalik võita Jackpotiga auhind.

Slotimängude teemade valikus ei ole puudu mitte millestki. Oled sa siis filmide, muusika, seikluste, elustiili või spordisõber OlyBeti kasiinos leiad endale sobiva slotika. Kasiino alalehe ülemises osas on otsingulahter, kuhu sõnu sisestatakse kuvatakse kõige rohkem sellele sõnale vastavad mängud. Nii on lihtne endale OlyBeti kasiinost leida spetsiaalne mäng või otsida mänge ka erinevate teemade kaupa.

Kokkuvõte OlyBeti kasiino mängude valikust

OlyBeti kasiino mängude valik on kahtlemata piisav, et tagada kõigi OlyBeti klientide rahulolu sõltumata nende eelistustest. Piisavalt on erineva panusetasemega mängulaudasi ja slotimängude valik on väga lai.

Kindlasti tuleb siinkohal mainida ka erinevaid kasiinoboonuseid, mida OlyBet pakub tihti. Seda nii uute klientide meelitamiseks kui ka juba püsiklientidele. OlyBet ei rahuldu sellega, mis nad on juba saavutanud, seega võid kindel olla, et uusi mängutootjaid ja uusi kasiinomänge lisatakse OlyBeti kasiinosse pidevalt juurde.

Live kasiino

OlyBeti live kasiino pakub võimalust voogedastava otsepildi vahendusel saada päris kasiinos mängimise kogemus ilma oma kodust lahkumata. Loomulikult on olemas võimalus OlyBeti live kasiinos mängida blackjacki ja ruleti laudades. Erinevate limiitidega ruletilaudasid on 19 ja blackjacki laudasid koguni 151. 

Neile, kes soovivad klassikalistele lauamängudele vaheldust on võimalus OlyBeti live kasiinos proovida James Bondi lemmikmängu Baccarat või erinevaid pokkerimängu versioone. Samuti on olemas telemängudest tuntuks saanud loosimised või õnneratta keerutamisega seotud live kasiino mängud.

OlyBeti kasiino mobiilne kasutamine

OlyBeti kasiinot saab kasutada kõigi mobiiltelefonide ja tahvelarvutitega. Nutiseadmes saab mängida erinevaid slotimänge või nautida oma lemmikuid lauamänge. Eraldi rakendust OlyBeti kasiinol küll ei ole, kuid ka brauseris mängimine on piisavalt mugav ja kliendisõbralik. Mobiilsete mängude valikust ei puudu loomulikult ka jackpotiga slotimängud.

OlyBeti maksemeetodid

OlyBet pakub Eestis ainsana oma mängijatele võimalust teha sissemakseid sularahas kõikides OlyBeti spordibaarides ning need kantakse koheselt mängija kontole. Samuti on võimalik OlyBeti kassades sooritada väljamakseid. Lisaks saab sisse- ja väljamakseid teha kõikide suuremate Eesti kommertspankade pangalinkidega (SEB pank, Swedbank, LHV pank, Coop pank, Luminor pank), kaardimaksena (VISA, MasterCard), Skrill online-rahakoti kaudu, PaySera maksesüsteemiga või tavalise pangaülekandega.

Väljamaksete juures tuleb meeles pidada, et neid saab tellida ainult läbi selle maksemeetodi, mille kaudu on tehtud sissemakse.

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
Swedbank, LHV pank, SEB pank, Coop pank, Luminor pankKohene, Olybet ei võta teenustasuÜhe tööpäeva jooksul
Skrill, PayseraKohene, Olybet ei võta teenustasuÜhe tööpäeva jooksul
VISA/MastercardKoheneÜhe tööpäeva jooksul
OlyBeti kassasKoheneKohene

Klienditugi OlyBeti kasiinos

OlyBeti klienditoega on võimalus ühendust võtta live vestluse aga ka näiteks e-maili teel. Läbi live vestluse vastatakse probleemidele kiiresti ja e-maili teel suheldes mõne tunni jooksul peale kirja saatmist. Kahjuks tuleb märkida, et OlyBeti klienditugi ei tööta 24/7, seega saab oma küsimustele vastused ainult hommikul alates kella 9.00-st kuni südaööni.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 08.00-00.00

 • E-post: support@olybet.com
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kokkuvõte

OlyBet on eestlaste jaoks kodumaine ja tuntud kasiinooperaator, mis pakub laias valikus erinevaid võimalusi hasartmängudeks. Esikohal on kindlasti kasiino, kuid olulist rolli mängivad veel ka spordiennustus ja pokker.

OlyBeti kasiino tugevuseks võib kindlasti pidada magusaid boonuskampaaniaid ja laia kasiinomängude valikut. Kui rääkida kohtadest, kus OlyBet võiks oma teenusekvaliteeti veidi tõsta siis selleks on ilmselt väljamaksete teostamise kiirus. Võrreldes paljude oma konkurentidega jäädakse selles osas hetkel pingerea lõppu.

Kokkuvõtlikult aga võib siiski öelda, et OlyBeti kasiino on üks nendest online kasiinodest, mis peaks tõelise Eesti kasiinosõbra valikus olema. Erinevad boonused, kampaaniad ja tugev kohalik taust ning eestlasest mängusõbra vajaduste täpne tundmine annavad selleks piisava põhjuse.