No Account Bet

No Account Bet logo
4.5 / 5

100% kuni 100 eurot

Kasuta boonust

NoAccountBet.ee veebilehe operaator on Eestis asutatud ettevõte AS Pafer ja tundub, et selle veebilehe peamine eesmärk on Paf ettevõtte jaoks omada ka Eesti klientidele hasartmänguportaali, kuhu registreerimist pole vaja ja sisse- ning väljamaksete tegemine oleks sisuliselt kohene. Sellises stiilis online kasiinod on viimasel ajal Eestis muutunud ülipopulaarseks ja Paf ei soovi rongist maha jääda. 

Seega nagu nimigi selgelt ütleb on tegemist mänguportaaliga, kus kasiinos mängimine ja spordiennustuste tegemine on võimalik ka ilma kontot omamata.

No Account Bet kasiino hinnang

Tugevused

 • Ilma kontota mängimine
 • Suur kasiino mängutootjate valik
 • Spordiennustuse võimalus

Bõrkused

 • Vähe boonuseid

Informatsioon:

 • Aadress: www.noaccountbet.ee
 • Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents pakkumaks kasiino ja spordiennustuse teenuseid.
 • Asutatud: 2020. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: E-R 09.00-00.00, L-P 10.00-18.00
 • E-post: support@noaccountbet.ee
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

No Account Bet kasiinost

No Account Bet on alates 2020. aastal Eesti online kasiinode turule sisenenud teenusepakkuja, mida opereerib ettevõte AS Pafer. Sama ettevõte on seotud ka juba pikalt Eesti turul tegutseva veebilehega Paf.ee.

No Account Bet veebilehel on lihtne ülesehitus. Vasakul on navigeerimismenüü, kust leiab olulised lingid, sealhulgas klienditoe. Kõik mängud on hõlpsama juurdepääsu huvides loetletud otse avalehel. Muu asjakohane teave, näiteks privaatsuseeskirjad, toetatud makseviisid, litsentsi informatsioon ja muu kuvatakse allosas või seal on olemas neile otselingid.

Tume taust ja lihtne paigutus ei paku segavaid asjaolusid, et mängijad saaksid veebilehel nautida vaid kvaliteetset kasiinot.

Hoolimata kontota kasiinode kasvavast populaarsusest, pole need veel nii populaarsed kui tavalised online kasiinod. Seetõttu ei pruugi mõned mängijad olla kursis kasiino nagu No Account Bet toimimisega. Niisiis võivad paljud esitada küsimuse - kuidas saab kasiino teada online kasiinos mängiva kliendi saldo summat, kui nad teist korda seda online kasiinot külastavad?

Vastus sellele küsimusele on lihtne: panga ID, mida mängija tuvastamiseks kasutatakse. See seob mängija kasiino rahakotis olevad vahendid tema panga ID-ga. Teisisõnu, kui mängija võtab online kasiinost raha välja, läheb see raha pangakontole, mille ID-d kasutati sissemaksete tegemiseks. Kõik on tegelikult seega üsna lihtne.

Kõige olulisema usalduse paneb aga veebilehele Eesti Maksu- ja Tolliameti hasartmängulitsents, mida No Account Bet omab. Seetõttu saavad Eesti mängijad täiesti kindlalt usaldada, et kasiinomängud ja kasiinotarkvara, mida No Account Bet kasutab, pakuvad neile õiglast mängu.

Mis on No Account Bet kasiino positiivsed küljed?

Nagu nimigi ütleb võib üheks No Account Bet kasiino positiivseks omaduseks lugeda seda, et mängude mängimise alustamiseks pole vaja registreerida ja tegeleda tüütute vormide täitmisega. Mängija isik tuvastatakse panga ID kasutamise kaudu ja sisse- ning väljamaksed teostatakse vastavalt sellele.

Lisaks meeldib paljudele kindlasti No Account Bet kasiino askeetlik välimus. Tulede ja viledega pole siin üle pingutatud ja lehe kasutamine on tehtud ülimalt lihtsaks ning mugavaks.

Kolmanda positiivse asjaoluna võib välja tuua väljamaksete laekumise kiiruse. Juba mõne minuti jooksul peale võitu on võimalik kasumit näha ka oma pangakontol.

Mis võiks No Account Bet online kasiinos olla parem?

No Account Bet online kasiinos ei ole pokkeri mängimise võimalust ja sisse- ning väljamakse meetodeid on hetkel ainult neli (Eesti kohalikud pangad). Neile, kellele Eesti pankade kaudu maksete tegemine probleem ei ole ja pokkeri mängimise võimaluse puudumine ei morjenda, naudivad No Account Bet online kasiino kasutamist aga kindlasti.
No Account Bet logo

Kellele on No Account Bet online kasiino sobiv?

No Account Bet kasiino kasutamine sobib neile, kelle jaoks on oluline kiire sisse- ja väljamaksete tegemine. Lisaks meeldib see online kasiino ka mängijatele, kes soovivad keskenduda olulisele ehk kasiinos mängimisele ja spordiennustuste tegemisele. No Account Bet online kasiino annab oma visuaalse tagasihoidlikkusega selleks suurepärase võimaluse.

Korduma kippuvad küsimused No Account Bet kasiinost

Mängutootjad, kelle mänge No Account Bet kasiino pakub

No Account Bet pakub tuhandeid online kasiinomänge erinevatest kategooriatest. Mängijad võivad leida slotimänge, lauamänge ja isegi live kasiino mänge. Kasiino ei pruugi küsida mängijate kontakte, kuid see ei tähenda, et nad ei teaks, mis mängijatele meeldib.

Kasiinovaldkonna veteranidena on neil selle valdkonna suundumustes näpp pulsil ja nad teavad väga hästi, mida nende mängijad armastavad. Seetõttu on nad hankinud kvaliteetseid mänge kõigilt selle valdkonna mainekatelt mängude arendajatelt, sealhulgas NetEnt, Play’n GO, Yggdrasil, ELK Studios, BetSoft, Microgaming, Evolution Gaming ja paljud muud.

Ülevaade No Bet Account kasiinost

Alusta online kasiinos mängimist vähem kui minutiga. See on põhiline sõnum No Account Bet lehe puhul. See online kasiino ei soovi, et registreeriksid konto. Nad ei taha teada sinu kontaktandmeid. Ja nad ei saada sulle kunagi ühtegi turundusmeili ega sõnumit. Armas, eks?

No Account Bet on uus ja uudne online kasiino, mis käivitati Eestis 2020. aastal. Selle uudsus on see, et see on online kasiino, millel pole kontot. See ei nõua oma mängijatelt mängimiseks konto loomist. Mängijad saavad mõne sekundi jooksul oma Trustly konto ja panga ID abil mängima hakata.

No Account Bet kasiinoboonus

100% kuni 100 eurot

Tervitusboonuse pakkumine kehtib vaid uutele No Account Bet mängijatele, kes ei ole varem lehel kontot omanud. Selle pakkumise kasutamiseks tuleb mängijal teha esimene sissemakse (vähemalt summas 10 eurot). Boonuse summa on maksimaalselt 100 eurot ning see rakendub ainult nendele mängijatele, kes võtavad boonuse vastu pärast esimese sissemakse tegemist.

Kui sul juba on aktiivne boonus, siis rakendatakse proportsionaalset boonust. See tähendab, et panustamise nõudel kasutatakse samaaegselt pärisraha ja boonusraha.

Boonusrahast saadud võidud muutuvad pärisrahaks alles siis kui kogu boonuse summa on läbi mängitud 25x ning seejärel on kliendil võimalik teha väljamakse oma pangakontole. Kui mängija otsustab teha väljamakse enne boonusraha täielikult ära kasutamist, siis peab ta eelnevalt nõustuma sellega, et jääb antud boonusest ilma.

Boonusraha saab mängimiseks kasutada vaid No Account Bet kasiino slotimängudes. Peale esimest sissemakset tuleb boonus aktiveerida 7 päeva jooksul ja boonuse panustamise nõuete täitmiseks on mängijal aega 10 päeva.

Boonusest võid soovi korral loobuda igal ajahetkel. Sissemakse ja sellest saadud võidud jäävad seda tehes mängijale alles.

Panustamise nõue

Panustamise nõue on boonuse läbimängimise nõue, mis online kasiinodes kaasneb tavaliselt sissemakse boonusega või tervitusboonusega. Tegemist on tingimusega, mis kaitseb online kasiinosid pahatahtlike mängijate kuritarvituse eest. Selleks, et boonust anda soovib online kasiino, et mängija ka saadud boonusega tekitaks online kasiinos käivet ja tutvuks mängudega, mitte ei telliks koheselt väljamakset.

No Account Bet online kasiinos on sissemakse boonusele kehtestatud 25x panustamise nõue. See tähendab, et kui võtta maksimaalne 100 euro suurune boonus sissemaksele peab boonusrahaga läbi mängima 2500 euro ulatuses. Panustamise nõuet saab No Account Bet kasiinos täita ainult slotimängudes.

No Account Bet kasiino mängude valik

No Account Bet kasiinos on esindatud kõik mängud, mida online kasiinos mängija ühes korralikus veebikasiinos näha soovib. Olemas on nii klassikalised lauamängud, aastate jooksul armsaks saanud slotimängud nagu Mega Moolah, või Starburst, kui ka mängud vähem tuntud mängutootjatelt.

Kõigele lisaks on võimalus mängida ka live kasiinos ja kogeda tõelise kasiino atmosfääri oma koduses mugavuses.

Blackjack

No Account Bet online kasiinos on võimalik mängida erinevatel Blackjacki laudadel. Kokku on tavakasiinos olemas 4 erinevat Blackjacki lauda, millel on mängimiseks ka erinevad limiidid. Olemas on Play`n`Go mängutootja Blackjack lauad.

Lisaks saab erinevaid BlackJacki laudasid mängida No Account Bet live kasiinos, kus otsepildi vahendusel kantakse mänge üle ja need toimuvad reaalajas. Live kasiinos on hetkel 5 erinevat BlackJacki lauda.

Rulett

No Account Bet kasiinos on olemas loomulikult ka ruletilauad. Kokku on No Account Bet kasiinos olemas 11 erinevat ruletilauda, millel on panuste tegemiseks erinevad limiidid ja veidi erinevad mängureeglid. Näiteks saab mängida Euroopa ja Ameerika ruleti versioone. Live kasiinos on veel lisaks 2 ruletilauda, kus oma õnne proovile panna.

Slotimängud

No Account Bet kasiino slotimängude valik võtab silme eest lausa kirjuks. Arvestades erinevate mängutootjate hulka ei ole see ka mingi ime. Kokku on No Account Bet online kasiinos esindatud koguni 63 erinevat slotimängude tootjat.

Tegemist on kindlasti ühe Eesti suurima slotimängude valikuga ja võimatu on leida slotikat, mida No Account Bet kasiinos ei oleks. Valikus on mänge igale maitsele ja kuivõrd nii paljude mängutootjate puhul lisandub uusi mänge peaaegu igal nädalal tasub uute ja põnevate mängude proovimiseks No Account Bet online kasiinosse ikka ja jälle tagasi pöörduda. Uute slotimängude kuvamiseks on mugavalt tehtud ka vastav nupp kasiino alalehel, mida vajutades viimati lisatud mängud kohe ka kuvatakse.

Kokkuvõte No Account Bet kasiino mängude valikust

Võiks öelda, et No Account Bet kasiino on suurepärane koht just slotimängude mängijatele. Erinevate mängutootjate valik on juba lihtsalt nii suur, et see peaks rahuldama ka kõige nõudlikuma mängija vajadused.

Siiski ei piirdu mängude valik vaid slotikatega, sest No Account Bet kasiinos on olemas ka lauamängud. Ehkki tavalises kasiinos on nende valik võrreldes teiste online kasiinodega väiksem kompenseerib seda lauamängude täiendav valik live kasiinos.

Live kasiino

Kui No Account Bet tavakasiino ei hiilga just eriti suure lauamängude valikuga, siis seda kompenseerib märgatavalt  live laudade valik, mis on saadaval live kasiinos.

Esindatud on kaks live kasiino mängutootjat Evolution ja Authentic Gaming. Need kaks mängutootjat ongi Eesti peamised live kasiino mängude pakkujad. Lauamängudest on valikus erinevaid Blackjacki ja ruleti versioone.

No Account Bet kasiino mobiilne kasutamine

No Account Bet leht mobiilis vastab samadele kvaliteetsetele nõuetele, mis on lehel ka arvuti versioonis. Segavat infot on nii vähe kui võimalik, mis teeb  ka mobiilse versiooni kasutamise mängija jaoks väga lihtsaks. No Account Bet mobiilne veebileht on tehtud spetsiaalselt nutiseadmes mugavalt kasutamiseks ja on tänapäeva mängijate kõrgeid nõudeid mobiilsele versioonile arvestades hästi optimiseeritud.

Mobiilis on info ka No Account Bet esimese sissemakse boonuse kohta sarnaselt esitatud kui arvuti versioonis ja mängude valik ning menüü sama, mis arvutis.

No Account Bet kasiino maksemeetodid

No Account Bet online kasiinos saab makseid sooritada Trustly maksesüsteemi kaudu. Seda kasutatakse nii mängija isiku tuvastamiseks kui ka makse sooritamiseks No Account Bet online kasiino kontole. Eesti pankadest on Trustly maksesüsteemiga seotud SEB pank, Swedbank, LHV ja Luminor pank. 

Kõik sissemaksed laekuvad koheselt mängija kontole ning neid on võimalik hakata mängude mängimisel kasutama. Väljamaksed sooritatakse sama maksesüsteemi kaudu täpselt sellele kontole, kust mängija sooritas sissemakse. Väljamaksed laekuvad mõne minuti jooksul sõltumata päevast ja kellaajast.

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
Swedbank, LHV pank, SEB pank, Luminor pankKohene5 minutit

Klienditugi No Account Bet kasiinos

No Account Bet klienditugi on otsevestluse kaudu valmis mängijaid küsimuste korral aitama ja neile infot jagama tööpäeviti hommikust kella 9 kuni südaööni ja nädalavahetusel kell 10.00 kuni 18.00. Teistel aegadel saab ühendust võtta täites kontaktvormi. 

Kahjuks pole lehel korralikku korduma kippuvate küsimuste alalehte, mistõttu ei saa klienditoe tasemele ülikõrget hinnangut anda.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: E-R 09.00-00.00, L-P 10.00-18.00
 • E-post: support@noaccountbet.ee
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kokkuvõte

No Account Bet online kasiino on üks kõige uuem kiirkasiino Eestis, mis hiilgab suure valiku slotimängude pakkumisega. Samas on lehel olemas ka spordiennustuse tegemise võimalus, mis on analoogne näiteks valikutega, mis on saadaval Paf mänguportaalis. Lisaks saab kasiinomänge mängida ka live kasiinos. 

Peale esimese sissemakse boonuse ei ole hetkel No Account Bet online kasiinos rohkem pakkumisi. Selles osas jääb üle loota, et aja jooksul arenevad asjad mängijatele soodsamas suunas.

No Account Bet online kasiino kasutamine on sobiv neile, kes hindavad maksete kiirust ja mängimise lihtsust. Kui soovid kasiinos lõbutseda ja spordiennustusi teha ning ei soovi kaua oodata oma võitude pangakontole laekumist, siis on No Account Bet kasiino sinu jaoks sobiv valik. Lisaks võid loomulikult alati kasutada ka 100 euro suurust tervitusboonust.