Kingswin

Kingswin Review
4 / 5

Kahekordistame kuni 100 € sinu esimese sissemakse! 555 €/1 BTC tervituspakett + 155 tasuta spinni!

Kasuta boonust

2008. aastal asutatud online kasiino Kingswin on tegutsenud juba üle aastakümne. Online kasiino on registreeritud Eestis ja see tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt välja antud mängulitsentsi alusel. Stiilse koheselt mängimise online kasiino leht Kingswin on saadaval eesti, inglise, vene, hispaania, rootsi, soome ja vene keeles.

Kingswin online kasiino mängutootjate hulgas on näiteks iSoftBet, Quickfire (Microgaming), Habanero ja Endorphina, mitusada erinevat slotikat ja muud mängud. Lisaks on olemas ka live kasiino sektsioon, kus on mängutootja Ezugi kasiinomängud. Sissemaksete ja väljamaksete osas pakutakse seitset erinevat meetodit, sealhulgas ka võimalus teha Bitcoini sissemakseid.

Eesti jurisdiktsiooni all mänguteenuste pakkumiseks litsentseeritud ja reguleeritud veebileht kingswin.com kuulub Kingswin Online OÜ-le (registrikood 11535738) ja tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsi alusel. Tegevusluba nr. HKT000017 on ettevõttele antud õnnemängude korraldamiseks. Tegevusluba nr. HKL000126 annab aga õiguse korraldada õnnemänge kaughasartmängude kaudu.

Kingswin online kasiino hinnang:

Tugevused

 • Suurepärased boonused ja auhinnad
 • Põnev lojaalsusprogramm
 • Võimalus saada cashbacki
 • Bitcoiniga sisse- ja väljamaksed

Bõrkused

 • Sisse- ja väljamaksetele on limiidid

Informatsioon:

 • Aadress: www.kingswin.com
 • Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents online kasiino teenuste osutamiseks
 • Asutatud: 2008. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 24/7
 • E-post: support@kingswin.com
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kingswin online kasiinost

Kingswin online kasiino puhul on tegemist oma enda stiili hoidva online kasiinoga selle poolest, et nad on kogu kasiinole juurde lisanud oma nime väärilise ning väga huvitava temaatika ja stiili. Nimelt on nende eesmärk oma kodulehekülje kaudu panna sind ennast tundma nagu tõeline kuningas.

Pearõhk on online kasiino teenuse pakkumisel ja seda eriti just slotimängude osas. Mängude lehele sisenedes on menüüribal esmalt näha just võimalust valida kuvamiseks slotimängud ning Jackpotiga mängud. Tavaliselt on online kasiinodes vähemalt üks menüü ka lauamängudele aga Kingswin online kasiinos seda pole. Ehkki lauamänge on tegelikult kasiinos piisavalt.

Mis on Kingswin online kasiino positiivsed küljed?

Kingswin online kasiino on omapärase lähenemisega kasiino, mis soovib igat mängijat panna ennast tundma kui kuningas. Selle heaks tõestuseks on juba tervitusboonus, mis uuele kliendile tähendab boonusraha koguni viie esimese sissemaksega. Lisaks sellele antakse juurde ka tasuta keerutusi.

Kingswin kasiinos toimuvad ka kasiinoturniirid, mis on hea võimalus rinda pista teiste online kasiinos mängijatega ja midagi, mida iga online kasiino ei paku.

Lisaks peab veel muidugi mainima, et Kingswin online kasiino on praktiliselt ainuke Eestis tegutsev online kasiino, mis pakub võimalust kontole teha sisse- ja väljamakseid ka Bitcoiniga.

Mis võiks Kingswin kasiinos olla parem?

Kingswin kasiinos on ainult kasiinomängudega seotud teenused. Ei ole võimalust mängida pokkerit või teha spordiennustusi. Ilmselt see ei olegi Kingswin online kasiino strateegia ja pigem üritatakse jääda rohkem oma liistude juurde, milleks on siis erinevate kasiinomängude mängimise võimaluse pakkumine. Kõiges muus osas võib aga Kingswin online kasiino teenusega igati rahule jääda.
Kingswin Review

Kellele on Kingswin online kasiino sobiv?

Kingswin kasiino sobib neile, kes soovivad, et neid koheldakse online kasiinos nagu kuningat. Sest klient ongi ju kuningas. Alates sissemaksega boonustest kui erinevate kasiinoturniirideni on Kingswin valmis oma kliente erinevate pakkumistega üllatama.

Lisaks sobib Kingswin kasiino kasutamine ka neile, kes on alati soovinud online kasiinos mängida kasutades selleks Bitcoiniga sisse- ja väljamaksete tegemise võimalust. Kingswin kasiinos on see võimalus olemas, mis pole Eesti online kasiinode seas just eriti tavapärane.

Korduma kippuvad küsimused Kingswin online kasiino kohta

Mängutootjad, kelle mänge Kingswin kasiino pakub

Kingswin kasiinomängude hulgast leiad slotimänge sellistelt tuntud mängutootjatelt nagu Microgaming ja Quickspin. Lisaks on ka hulga väiksemate mängutootjate slotimänge. Eriti hea on see, et sa saad enne päris rahaga mängimise alustamist kõiki mänge proovida ka demo versioonis.

Eraldi väljatoomist tasuvad veel sellised mängutootjad nagu Betsoft, NYX, iSoftBet, Endorphina ja Booming Games. Need mängude loojad on kõik mängude kujundamisele lähenenud erineva nurga alt ja pakuvad veidi teistmoodi mänguelamust. Seega proovida tasub neid kõiki.

Ülevaade Kingswin online kasiinost

Kingswin online kasiino näol on tegu ühe väga omapärase kasiinoga, kus valitseb ühtlaselt kuningriigi ja kuningaks olemise temaatika. Nii nagu nimigi juba vihjab. Liitudes võid tunda ennast nagu kuningas, sest sulle jagatakse boonuseid ja soodustusi. 

Sagedasti toimuvad kampaaniad ja kasiinoturniirid annavad võimaluse võita lisaauhindasid. Mängude hulk Kingswin kasiinos on piisavalt suur, mis tagab rahulolu ka kõige nõudlikuma mängija puhul.

Kingswin kasiinoboonus

Kahekordistame kuni 100 € sinu esimese sissemakse! 555 €/1 BTC tervituspakett + 155 tasuta spinni!

Tervituspakett uuele kliendile

Esimese viie sissemaksega ootavad sind Kingswin online kasiinos suurepärased boonused:

 • Esimene sissemakse: 100% kuni 100 eurot või 15 mBTC + 55 tasuta keerutust
 • Teine sissemakse: 50% kuni 50 eurot või 7,6 mBTC
 • Kolmas sissemakse: 25% kuni 250 eurot või 37,8 mBTC
 • Neljas sissemakse: 200% kuni 55 eurot või 18,3 mBTC
 • Viies sissemakse: 100% kuni 100 eurot või 15 mBTC + 100 tasuta keerutust

Seega on kokku esimese viie sissemaksega võimalik saada kas 555 eurot boonusraha või siis 93,7 mBTC + 155 tasuta keerutust.

Palun võta arvesse, et boonuse saamiseks tuleb teha sissemakse minimaalselt summas vähemalt 20 eurot (või 3 mBTC). Boonuse läbi panustamisel tohib maksimaalseks ühekordseks panuseks olla 1 euro (või 0.00011 BTC). Selle tingimuse alla kuuliub ka mängudes võitude duubeldamised.

Panustamise nõuded tasuta keerutustele ja registreerimise boonustele on 45x boonussumma. Selleks, et saada 155 tasuta keerutust, mis on osa tervituspaketist on vaja minimaalselt 20 eurone sissemakse. Sissemakse summa tuleb 24 tunni jooksul ühe korra läbi panustada. Boonuskoodi pole vaja sisestada. Võid ka loobuda tasuta keerutuste pakkumisest oma konto alalehel “Boonused” või tehes sellekohase märke sissemakse lehel “Ma ei soovi boonuseid” ruudus.

Esimese sissemakse tasuta keerutusi saab kasutada “Fire & Steel” mängus. Viienda sissemakse eest saadavad 100 tasuta keerutust antakse mängija kontole 5 päeva jooksul. 20 tasuta keerutust päevas. Neid tasuta spinne saab kasutada mängus “Domnitors”.

Kõik sissemakse boonused ja tasuta raha boonused Kingswin kasiinos kaotavad kehtivuse 30 päevaga.

Panustamise nõue

Panustamise nõue on online kasiinos sinu saadud boonusrahale seatud nõudmine, mis on kasiinode poolt tavapärane praktika boonuste kuritarvitamise vältimiseks, sest ilma selle tingimuseta toimuks hulgaliselt boonuste kurjasti ära kasutamist ja boonuste andmine ei täidaks oma põhilist eesmärki, milleks on online kasiino teenuse tutvustamine.

Kingswin kasiino tervitusboonusele on keskmiselt kõrgem panustamise nõue, sest saadud boonused tuleb enne boonusraha rahaks muutumist läbi mängida koguni 45x. Panustamise nõue on küll keskmisest kõrgem aga samas antakse boonuseid koguni viie esimese sissemaksega, millele lisanduvad veel ka tasuta keerutused.

Kingswin online kasiino mängude valik

Kingswin online kasiinos võid leida mänge sellistelt mängutootjatelt nagu Microgaming, iSoftbet Gaming, NextGen, Habanero, Ezugi, Endrophina ja BGaming. Oma veebilehel kirjutavad nad küll, et ainult Microgaming on neil hetkel mängutootjana esindatud, kuid ilmselt on see vananenud informatsioon. Tõenäoline on, et lähitulevikus lisanduvad nende mängude valikusse veelgi uusi mängutootjaid. 

Mängu kategooriate poolest pakub Kingswin online kasiino nii nagu enamus Eesti kasiinosid, slotimänge, lauamänge ja võimalust mängida ka live kasiinos.

Oma lemmikmängud leiad mugavalt üles otsingut kasutades. Kui sul on oma eelistus vastavalt kasiinomängu tüübile, siis kasuta kohe menüüd, kus on eraldi kategooriatesse jaotatud jackpotiga slotimängud, turniirimängud, live kasiino ning Kingswin kasiinos kõige kuumemad slotimängud.

Blackjack

Ehkki Kingswin kasiinos Blackjacki laudade leidmine ei ole väga lihtsaks tehtud on selle klassikalise mängu mängimine siiski võimalik. Kokku on tavalises kasiinos blackjacki laudasid kümmekond, millele lisanduvad veel mitmed lauad ka live kasiinos.

Mängida saab erinevate panusetasemetega nii, et iga mängija leiab endale kindlasti sobiva võimaluse. Lisaks sellele on mängimiseks olemas ka mitmed erinevad blackjacki variatsioonid, kus reeglite mõningase erinevusega on mängimine huvitavamaks tehtud.

Rulett

Nii nagu Blackjacki puhul nii on ka ruletilaudade leidmine Kingswin kasiinos paraku tehtud asjatult keeruliseks. Mingit eraldi menüüd selle jaoks ei ole, seega ruletilaudade leidmiseks on kõige lihtsam viis sisestada otsingulahtrisse rulett nimena sisse, misjärel avaneb rippmenüüs päris pikk nimekiri erinevatest ruletilaudadest. Saadaval on mängu nii Euroopa kui ka Ameerika versioonid.

Loomulikult saab Kingswin kasiinos ruletti mängida live kasiino osas, kus mäng toimub reaalajas ja ruletiratta keerlemist edastatakse otsepildi vahendusel.

Kingswin slotimängud

Kingswin online kasiino on põnev valik slotimängude austajatele, sest see kasiino teeb koostööd väga paljude tuntud mängutootjatega, kes pakuvad mängimiseks häid ja väga kvaliteetseid mänge.

Kingswin online kasiinos saad sa mänge filtreerid ja otsida väga lihtsalt ning mugavalt, mis avab sulle võimaluse kiiresti leida oma lemmikmänge erinevate mängutootjate järgi. Slotimängude valik on piisavalt suur ja võid leida nii klassikalisi slotikaid, kui ka vähem tuntud versioone slotimängudest. 

Klassikalistest mängudest on esindatud Avalon, Book of Atem ja Book of Kingdoms. Ainus millest on natuke kahju on see, et Kingswin kasiinos ei ole NetEnt mängutootja mänge, mis muidu on mängijate seas väga populaarsed.

Kokkuvõte Kingswin mängude valikust

Kingswin online kasiinos on ka lauamänge, aga neid ei ole võimalik leida peamenüüst oma eraldi kategooria alt. Veidi teeb see elu mängijate jaoks ebamugavamaks, aga selleks, et leida oma soovitud lauamäng tuleb sisesta otsingusse mängu nimi ja edasi avanevas menüüs teha oma valik.

Slotimängude valik on selle eest üsna korralik ja mängimiseks leiab palju põnevaid mänge.

Live kasiino

Live kasiinod on midagi, mis on igal endast lugupidaval online kasiinol olemas ja erandiks ei ole siin ka Kingswin kasiino. Kokku on 32 erinevat lauda, mitmete erinevate mängudega. Pearõhk on live blackjackil ja live ruletil aga olemas on ka võimalused mängida live versioonis pokkerit, kenot ja baccarat.

Kingswin kasiino mobiilne kasutamine

Kingswin online kasiino mobiiliversioon on üsna sarnane arvutis avaneva kasiinoga. Mobiilne versioon on küll pisut kompaktsem ja mängude valik on mõnevõrra väiksem, kuid enamik mängud ja funktsionaalsus on täiesti samal tasemel.

Seega saad sa Kingswin kasiinos mängida ka oma mobiilis, olenemata sellest, kus sa parasjagu viibid.

Kingswin maksemeetodid

Kingswin kasiinos, saab teha koheselt kontole laekuvaid sissemakseid mitmel erineval moel. Aktsepteeritakse pangaülekandeid SEB internetipangast, Visa ja Mastercard makseid, e-rahakottidega makseid Skrill ja Neteller, ettemaksuga kaarti Paysafecard ning ka krüptovaluutat Bitcoin.

Minimaalse sissemakse limiit on ainult 10 eurot ning sellele ei lisandu mingit teenustasu. Bitcoinidega mängides on minimaalne sissemakse summa 5 mBTC.

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
SEB pankKohene1-5 päeva
Skrill, Neteller, PaysafecardKoheneKuni 24 tundi
Visa/MasterCardKohene1-5 päeva
BitcoinKoheneKuni 2 tundi

Klienditugi Kingswin online kasiinos

Probleemide või küsimuste tekkimisel saad abi küsida kiiresti ja mugavalt ja nii nagu on ka enamikes online kasiinodes tavaks, pakub Kingswin online kasiino sulle tuge otsevestluse ja e-posti näol. 

Lisaks on Kingswin online kasiinos olemas ka lehekülg, kus on vastatud enamusele korduma kippuvatele küsimustele. Peamised valdkonnad, millele võid KKK leheküljel vastused leida on: boonused, konto, sisse- ja väljamaksed ja ka konto seadistustega seotud küsimused.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 24/7
 • E-post: support@kingswin.com
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kokkuvõte

Kingswin online kasiino on Eesti mängijate seas veel üsna vähe tuntud ja see tähendab tegelikult, et uued mängijad on väga oodatud ning võivad arvestada personaalse lähenemise ja tihti pakutavate erinevate boonustega.

Kingswin online kasiino paistab silma suurepärase tervituspaketiga, mis koosneb 555 euro väärtuses boonusrahast ja 155 tasuta keerutusest koguni viie esimese sissemaksega. Mängijad saavad kasutada ka lojaalsusprogrammi, kus järjest enam mängides suureneb cashback, lisaboonused ja nii järjest edasi!

Pea iga nädal toimuvad Kingswin online kasiinos põnevad kasiinoturniirid ja igal nädalal saab ka tasuta keerutusi uutel slotimängudel.

Kingswin online kasiino on seni Eestis hetkel ainuke kasiino, mis võtab vastu ka Bitcoini krüptovaluuta makseid. Kõik Bitcoin sissemaksed on koheselt mängija kontol ja ka väljamaksed lubatakse mänguportaali poolt kinnitada kõigest mõne tunni jooksul.