Kiirkasiino

Kiirkassino Logo
4.5 / 5
MÄNGI KOHE

Kiirkasiino kaubamärgi all tegutseb Eesti ettevõte Play North OÜ (registrikood 12767675), mis on Eesti Maksu- ja Tolliametilt saanud hasartmängulitsentsi: HKL000295. Ettevõte Play North OÜ registreeritud aadress on Narva mnt 7D, 10117 Tallinn, Eesti.

Kiirkasiino on Soomes tegutseva Pikakasino Eesti vend. Oma tegevuses on Kiirkasiino otsekohene ning nad on oma lehelt eemaldanud kõik, mis on üleliigne. Ainult selleks, et klient saaks kohe mängimise juurde asuda.

Kiirkasiino on tõepoolest väga lihtne, aga samas väga mugava mängude filtreerimise võimalusega Eesti online kasiino. Kiireks on selles kasiinos tehtud kõik erinevad osad alates sellest, et kontovaba kasiinona pole Kiirkasiinos eraldi konto loomine vajalik ning mängimist saab alustada ülikiiresti. Samuti on ülikiired Kiirkasiino poolt teostatavad väljamaksed.

Kiirkasiino online kasiino tervitusboonused ja erinevad pakkumised

Kahjuks ei paku Kiirkasiino oma klientidele mingeid tervitusboonused ega muid pakkumisi. Nad on selles osas ka ausalt ja otsekoheselt oma lehele kirjutanud, et boonuste pakkumine ei ole nende eesmärk ning kliente erinevate pakutavate boonustega enda juurde meelitada ei proovita. 

Nii öelda “kuldsete äärtega megaboonused” koos pika tingimuste nimekirjaga leiavad kliendid kusagilt mujalt. Kiirkasiino lubab, et nad ei tüüta oma kliente turundustrikkidega ning nad usuvad ja soovivad, et kliendid naasevad nende juurde tänu lehe lihtsusele ja kasutamise mugavusele.

Kiirkasiino online kasiino hinnang

Tugevused

 • Kasutamine on tehtud lihtsaks
 • Pole registreerimist
 • Boonused puuduvad

Bõrkused

 • Väljamaksete töötlemise aeglus

Informatsioon:

 • Aadress: www.kiirkasiino.ee
 • Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents pakkumaks kasiino teenuseid

 • Asutatud: 2019. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 09.00-17.00
 • E-post: klienditugi@kiirkasiino.ee

 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kiirkasiino online kasiinost

Kiirkasiino on kasiino, mis soovib teistest eristuda oma konservatiivsusega. Nagu kasiino nimigi viitab saavad mängijad mängimise juurde asuda nii kiiresti kui võimalik. Paraku kaasneb sellega ka asjaolusid, mis paljudele mängijatele ei pruugi meeltmööda olla. Põhiliseks miinuseks ongi see, et kiiruse tõttu ohverdatakse Kiirkasiinos boonused ja vähemalt hetkel neid sellest kasiinost otsida ei maksa.

Algselt oli põhjenduseks ka asjaolu, et registreerimisest vabastamine tähendab seda, et boonused ei saa olla isikustatud. Siiski leidub täna ka Eesti online kasiinode turul kasiinosid, mis registreerumist ei nõua aga boonuseid ja preemiaid siiski pakuvad.

Kõigele vaatamata tasub Kiirkasiinot külastada, sest nende mängude valik on korralik. Kiirkasiino on oma lehele valinud hoolikalt slotikaid ja muid mänge.

Kasiinoportaal on samuti suurepäraselt mobiilseks kasutuseks optimeeritud. Rakendust laadida pole vaja, kõik on mugavalt kasutatav mobiilibrauseris.

Kindlasti väärib kiidusõnu mängude kategooriatesse jagamine. Teemade ja mängude iseloomu järgi otsimine on lehel tehtud mugavaks ja kiireks.

Mis on Kiirkasiino positiivsed küljed?

Kiirkasiino suurimaks tugevuseks on kogu protsessi lihtsus ja kiirus. Mängija jaoks on kasiinos mängimise alustamine tehtud nii kiireks ja lihtsaks kui võimalik. Lehel eraldi kontot avada pole tarvis, sest mängimise alustamiseks piisab vaid sissemakse tegemisest.

Kiirkasiino kvaliteet väljendub ka veebilehe kasutamise mugavuses. Kasiino on mängijate jaoks kasiinomängud mugavalt erinevatesse kategooriatesse jaganud ning otsingut kasutades on oma lemmikmängu leidmine lihtsamast lihtsam.

Selle kasiino kasutamine on ka visuaalselt meeldiv kogemus, sest lisaks kvaliteetsele funktsionaalsusele on mängijate jaoks tihti oluline ka veebilehe välimus, kus veedetakse aega oma lemmik kasiinomänge mängides.

Mis võiks Kiirkasiinos olla parem?

Kahtlemata on Kiirkasiino kõige suuremaks miinuseks see, et oma mängijatele ei pakuta tervitusboonust või üldse ka mingeid muid boonuskampaaniaid. Neile, kes on harjunud uue online kasiino kasutamisel kohe alguse saama boonust, on see kindlasti pettumuseks, kuid need, kes soovivad mängida ilma panustamise nõuete täitmise pärast liigselt muretsemata, on Kiirkasiino sobiv valik.
Kiirkassino Logo

Kellele on Kiirkasiino sobiv?

Kiirkasiinos mängimine sobiv eelkõige neile, kes soovivad võimalikult kiiresti ja ilma registreerimisvorme täitmata kasiinos mängima asuda. Kiirkasiino teenuse juures ongi võtmesõnaks kiirus, mugavus ja lihtsus, seega kui need omadused on mängija jaoks olulised on Kiirkasiino mängija jaoks parim valik.

Korduma kippuvad küsimused Kiirkasiino kohta

Mängutootjad, kelle mänge Kiirkasiino pakub

Kiirkasiino mängude valikus on mitmete erinevate mängutootjate poolt loodud slotimängud. Mängutootjatest on näiteks esindatud NetEnt, Pragmatic Play, Play’n GO, iSoftBet, NoLimit City, Relax Gaming, Push Gaming, Yggdrasil, Big Time Gaming, Red Tiger, Stagelogic ja Playtechi ettevõte Quickspin.

Ülevaade Kiirkasiinost

Kiirkasiino on kontovaba kasiino, mis on oma kasutusmugavuse poolest kindlasti üks parimaid valikuid Eesti kliendile. Registreerida pole vaja, sissemakse tegemine on kiire ja mugav, mängima saab asuda välgu kiirusel ja võidud laekuvad pangakontole tagasi juba mõne minuti jooksul. Kõik see teeb Kiirkasiino heaks valikuks neile, kelle jaoks on esmatähtis kiirus, mugavus ja lihtsus.

Kiirkasiino kasiinoboonus

Kiirkasiino on täiesti boonuste vaba online kasiino. Tegemist on kindlasti väga omapärase lähenemisega online kasiinode turul, sest tavaliselt püüavad kasiinod oma kliendibaasi suurendada just tervitusboonustega ja muude jooksvate pakkumistega juba olemasolevatele klientidele.

Kiirkasiino erinev lähenemine põhineb aga ideel, et mängijatel pole kasiinosse vaja üldse registreeruda, mingeid boonusega seotud tingimuste täitmist pole vaja jälgida ja online kasiinos mängimise kogemus peaks olema nii lihtne kui võimalik. Kiirkasiinos mängimiseks piisab vaid sissemakse kaudu enda isiku tuvastamisest.

Kiirkasiino erinev lähenemine on siiani olnud piisavalt edukas, et ettevõte on Eesti online kasiinode turul ellu jäänud. Kas tuleb aeg, millal hakatakse siiski klientidele ka erinevaid boonuseid pakkuma seda näitab tulevik. Kuniks see juhtub ei saa Kiirkasiino reiting kasiinoboonuste osas olla liiga kõrge, kuid potentsiaal, et mingil hetkel võivad boonused siiski pakkumisele tulla säilib ka tulevikuks.

Panustamise nõue

Panustamise nõue tähendab tavaliselt seda kui palju peab mängija kasiinost saadud boonusraha slotimängudes kasutama selleks, et see boonusraha muutuks pärisrahaks, mida saab seejärel kasutada kas veebikasiino teistes teenustes või sooritada hoopiski kontolt väljamakse.

Nagu eelpool korduvalt mainitud siis Kiirkasiino ei paku hetkel oma klientidele boonuseid, mis tähendab ühtlasi ka seda, et mingeid panustamise nõudeid Kiirkasiinos ei ole. Kõik raha, mis mängija kontol on olemas on ka alati võimalik pangakontole välja maksta.

Kiirkasiino mängude valik

Kasiinomängude osas on Kiirkasiinos tehtud selged valikud. Rõhk ja tähelepanu on läinud slotimängudele. Leiad siit populaarsed mängud nagu Book of Dead, Reactoonz 2, Starburst, Mega Moolah, Gonzo’s Quest ja Hugo 2.

Lauamängude valikut võib pidada keskmisest väiksemaks. Saad küll mängida ruletti ja Blackjacki aga laudasid on vähem kui tavaliselt. Kasiinos ei ole bingo, keno ja kraapekaardi mänge.

Blackjack

Blackjack on kahtlemata maailma kõige populaarsem lauamäng kasiinos ja iga online kasiino kannab hoolt selle eest, et Blackjacki laudade valik oleks mängijate jaoks piisav. Kiirkasiinos on küll Blackjacki mängimise võimalus olemas, kuid võrreldes paljude teiste online kasiinodega on laudu siiski veidi vähem. 

Erinevaid Blackjacki laudasid on Kiirkasiinos hetkel 5, aga koos uute mängutootjate lisandumisega Kiirkasiino valikusse tuleb neid lähiajal kindlasti juurde.

Rulett

Nii nagu Blackjackiga nii on ka ruleti puhul Kiirkasiinos mängimiseks pakutavate laudade arv pigem tagasihoidlik. Täpsemalt on hetkel saadaval vaid kaks ruletilauda.

Neile, kes ootavad suuremat vaheldust võib soovitada live kasiino kasutamist, kus ruletilaudade valik on palju suurem ja igaüks leiab endale oma. Mängude tulemuste selgumise kiirus on küll live kasiinos aeglasem, samas on ruleti mängimise kogemus selle võrra vahetum ja autentsem.

Slotimängud

Online kasiinodes on eriti populaarseks muutunud slotimängud, mis põhinevad popkultuurist pärit tegelastel ja sündmustel. Selliseid mänge on Kiirkasiinos päris mitmeid näiteks Narcos, Guns N’ Roses, Scarface, Planet of the Apes ja Dracula. 

Loomulikult on Kiirkasiinos ka slotimänge, mis on meeletu populaarsuse saavutanud. Selliste mängude hulka kuuluvad Gonzo’s Quest, Boof of Dead ja Starburst.

Kokkuvõte Kiirkasiino mängude valikust

Kiirkasiino slotimängude valikule ei saa midagi ette heita, sest esindatud on kõik maailma tipptegijad. Vaatamata sellele, et Kiirkasiino on Eesti turul aktiivselt juba mitu aastat tegutsenud ei ole nad oma teenuse kvaliteedi parandamisel jäänud toppama ning uusi mänge ja mängutootjaid lisandub pidevalt juurde.

Lauamängude valik Kiirkasiinos on pigem siiski väike, sest saadaval on vaid mõned Blackjacki lauad ja ka ruletilaudade valik on piiratud.

Ilmselgelt keskendub Kiirkasiino oma mängude valiku juures kvaliteedile mitte kvantiteedile ja see on üks positiivseid omadusi selle online kasiino puhul. Mängijaid ei proovita erinevate valikute alla matta ja segadusse ajada, vaid Kiirkasiino on valiku mängija eest ise ära teinud ja need mängud, mida oma lehel esitletakse on garanteeritud kvaliteediga.

Live kasiino

Kiirkasiino live kasiino mängude valikus on Evolution Gaming mängutootja erinevad mängud. Populaarsemad nendest on kahtlemata blackjack ja rulett, kuid Kiirkasiino live kasiino mängud ei piirdu ainult klassikaliste lauamängudega.

Mängijatele toovad rõõmu ka sellised telesaadete tüübis mängud nagu Monopoly Live, Crazy Time, Dream Catcher, Dragon Tiger, Deal or No Deal, Mega Ball ja Football Studio. Igaüks leiab endale oma lemmiku, milles oma õnn proovile panna ja püüda suurt võitu otsepildi vahendusel loosimist jälgides.

Kiirkasiino online kasiino mobiilne kasutamine

Kiirkasiino veebileht ja kõik kasiinos olevad mängud töötavad suurepäraselt ka Kiirkasiinoga mobiilibrauseri kaudu ühendudes ning kõik funktsioonid toimivad sarnaselt sellele nagu arvutis mängides. 

Eraldi mobiilirakendust Kiirkasiinos mängimiseks pole ja selleks pole ka mingit vajadust, sest mobiilis oleva brauseriga on lehe kasutamine tehtud äärmiselt mugavaks.

Kiirkasiino online kasiino maksemeetodid

Kiirkasiino pakub sisse- ja väljamaksete tegemise võimalust läbi Trustly maksesüsteemi, millega on seotud 4 suuremat Eesti internetipanka. Seega Swedbank`i, SEB panga, LHV panga ja Luminior panga klientidel on Kiirkasiinos mängimise alustamine tehtud mugavaks ja piisab vaid sissemakse sooritamisest. Väljamakse laekub alati samale pangakontole, kust sooritati sissemakse.

Minimaalne sissemakse suurus Kiirkasiino veebilehel on 10 eurot, kõige väiksem väljamakse suurus on aga 25 eurot.

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
Trustly maksesüsteem: Swedbank, LHV pank, SEB pank, Luminor pankKohene5 minuti jooksul

Klienditugi Kiirkasiino online kasiinos

Kiirkasiino klienditoe tase on silmapaistev. Kahjuks käib aga suurem osa klienditoe tööst vaid avatud live vestluse kaudu. Tööpäeviti on klienditugi avatud 09:00-00:00 ja nädalavahetusel 10:00-22:00. Eestikeelne abi on kindlasti saadaval igal tööpäeval kella 9.00 kuni 17.00. Sellest ajast välja jääval perioodil tuleb suhelda inglise keeles.

Ühendust võib võtta ka siis kui klienditoe tööaeg on lõppenud, sest probleemi lahendamiseks või küsimusele vastamiseks võtab järgmise tööaja sees nende klienditeenindaja ühendust ja annab vastuseid.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 09.00-17.00

 • E-post: klienditugi@kiirkasiino.ee
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kokkuvõte

Kiirkasiino on oma olemuselt väga lihtne kontovaba kasiino, kus mängijate eraldi registreerimine pole vajalik. Mängimiseks on vaja ainult läbi Trustly maksesüsteemi teostada sissemakse ja lõbutsemine võib alata.

Kiirkasiino pole küll Eestis ainuke kontovaba online kasiino, mis ülikiireid väljamakseid teeb, kuid tegemist on kasiinoga, mis on 100% Eesti oma, sest tegemist on eestlaste ja soomlaste koostöös loodud hasartmänguportaaliga. 

Kiirkasiino pakub eelkõige slotimängudel mängimise võimalust, aga see on selle online kasiino puhul suures osas eesmärk. Kiirkasiino Eesti klientidele valmistanud inimeste näol on tegemist kasiinos mängijatega, kes on ise tundnud puudust lihtsusest ja nad on Kiirkasiinos just selle tõttu rõhku pannud lihtsusele ja arusaadavusele. 

Kindlasti on paljude mängijate jaoks Kiirkasiino boonuste puudumine olla negatiivne faktor. Aga sellise valiku on Kiirkasiino teadlikult teinud, sest tavaliselt on uue kliendi sissemakse boonustega seotud suured panustamise nõuded, millega paljud mängijad hätta jäävad ja ei suuda enne raha otsa saamist täita. Kiirkasiinos võid teha kasvõi ühe keerutuse, võtta suure võidu ja juba mõne minuti pärast on raha tagasi pangakontol.

Seega kui oled inimene, kes väärtustab lihtsust, selgust ja läbipaistvust. Kui tunned, et erinevate reeglite ja tingimuste lugemine, mis boonustega kaasas käib on tüütu ja kui soovid lihtsalt 100% mängurõõmu kogeda on Kiirkasiino sinu jaoks väga hea valik.