Avasta Eesti parimad online kasiino boonused

Kasiino boonused on üks olulisemaid tegureid, mis mõjutavad mängijaid uue veebikasiino valikul. Need võimaldavad mängijatel uues online kasiinos kas mängida täiesti tasuta ilma sissemakset tegemata, või saada pärast kasiinosse registreerimist kontole sissemakstud raha eest midagi täiendavat.

Tänu online kasiinode rohkusele pole üllatav, et ka online kasiinode boonuste valik on üsna rikkalik. Iga kasiino proovib tulla välja millegi unikaalsega või meelitada enda juurde uusi kliente järjest jalustrabavamate pakkumistega. Nii võibki leida online kasiino pakkumiste hulgas boonuseid, mis ulatuvad lausa tuhandetesse eurodesse.

Kui olla online kasiinode maailmas uus kasutaja siis oleks mõistlik enne mängima asumist õppida tundma online kasiino boonuste põhitõdesid. See aitab kasiino boonustes paremini orienteeruda ja vältida mõningate levinumate vigade tegemist, mida sageli kogenematuid mängijaid näeme tegemas.

Meeles tuleb kindlasti pidada, et antavate boonustega kaasnevad tavaliselt ka täiendavad tingimused, mida tuleb saadud boonusraha või tasuta keerutustest saadud võitude päris rahana kasutamiseks täita.

Parimad online kasiino boonused 2022

Mis on kasiino boonus ja miks peaksid seda kasutama?

Kasiino boonuse all mõistetakse tavaliselt mingit hüve, mida online kasiino pakub oma uutele või juba olemasolevatele klientidele online kasiinos tegutsemise eest. Mängija seisukohast tähendab see seda, et kasiinos mängimiseks saadakse täiendavaid rahalisi vahendeid. Kasiino seisukohast on see võimalus mängijatele oma teenust tutvustada. Nii, et tegelikult on see kasulik tehing mõlemale osapoolele ja kasiino boonuse pakkumise puhul ei ole võitjaks ainult mängija.

Kasiino boonuse kasutamine ei ole kunagi kohustuslik, aga kui mängija on juba otsustanud mõnes online kasiinos mängida, siis tundub kummalisena jätta pakutav boonus kasutamata. Saadud kasiino boonus annab võimaluse oma kontol rahalisi vahendeid suurendada ja suurendab ka tõenäosust, et peale panustamise nõuete täitmist jääb kontole korralik kasum.

Lisaks võimaldab saadud boonusraha alustada online kasiinos mängimist kohe ka kõrgemate panustega ja kõrgemad panused tähendavad tihti ka suuremaid võite ning suuremat võimalust tabada mõnes slotimängus Jackpotti.

Erinevad online kasiino boonuste tüübid

Vaatame alljärgnevalt lähemalt, milliseid erinevaid boonuseid online kasiinod oma klientidele pakuvad ja mis on nende boonuste omapära ning peamised erinevused:
Sissemakse boonus

Sissemakse boonus

See on boonusraha, mida online kasiino annab sulle sissemakse sooritamise eest. Seega saad oma kontole lisaks enda poolt sissemakstud summale veel teatud protsendi juurde. Tavaliselt on selleks protsendiks 100% ehk siis online kasiino duubeldab sinu sissemakse. On aga ka erandeid, kus lisatud protsent on 200% või veel rohkem.

Sissemakse boonuse puhul võib online kasiino mängijale ka omalt poolt vastu tulla rakendades sellele boonusele madalamaid panustamise nõude määrasid kui näiteks täiesti niisama saadud tasuta keerutustele või sissemakseta boonusele.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste all mõistetakse online kasiino mõnes slotimängus mängijatele jagatavaid tasuta keerutusi, mille eest mängija kontolt raha ei võeta. Küll lisatakse aga nendest keerutustes saadud võidud mängija boonusraha saldole. 

Sõltuvalt pakkumisest võib tasuta keerutusi saada kas sissemakse sooritamise eest või mõnikord ka täiesti tasuta. Eriti meelsasti jagavad online kasiinod tasuta keerutusi siis kui nad soovivad tutvustada mõnda uut slotimängu, mis on online kasiinosse hiljuti lisatud.

Sissemakseta boonus

Sissemakseta boonus

Online kasiinod jagavad tihti ka ilma sissemakseta boonuseid, millega saab kohe mängima asuda. Tavaliselt on see pakkumine mõeldud siiski vaid uutele klientidele ja sissemakseta boonuse summa ei ole väga suur. Ometi on see kõige magusam pakkumine, sest oma enda vahenditega mängijal riskida ei ole vaja ja võimalus on ainult võita.

Sissemakseta boonuse puhul kaasneb alati panustamise nõue ja enne selle täitmist boonust oma kontolt välja maksta pole võimalik.

Raha tagasi (Cashback) pakkumine

Raha tagasi (Cashback) pakkumine

See on üks online kasiino boonuse liikidest, mida online kasiinod jagavad oma aktiivsetele klientidele. Tavaliselt arvestatakse seda kliendi poolt online kasiinos tehtud käibe pealt ja siinkohal ei ole tihti isegi oluline kas mängija on jäänud plussi või miinusesse. 

Raha tagastamise protsendid võivad olla ka kuni 5%. Seega kui panustada online kasiinos näiteks 100 euro eest, lisab kasiino mängija kontole omalt poolt 5 eurot juurde. Selline pakkumine on eriti meeldiv neile, kes mängivad kõrgemate panustega ja kellele meeldib rohkem mängida. Ehk siis neile, kes teavad, et nad teevad online kasiinos oma mängimisega kõrge käibe.

Bonos de reembolso o devolución

Lojaalsusboonus

Lojaalsusboonust jagavad online kasiinod oma kõige lojaalsematele klientidele. Tihti on see mõeldud selleks, et head klienti hoida enda online kasiinos jätkuvalt mängimas. Nagu boonuse nimigi ütleb peab sellise boonuse saamiseks klient esmajärjekorras tõestama oma lojaalsust online kasiinole, misjärel on online kasiino kord tõestada kui kõrgelt ta oma lojaalseid mängijaid hindab.

Kuidas toimivad panustamise tingimused?

Panustamise tingimused on online kasiino boonuste puhul “mündi teine pool”. Ühelt poolt annab online kasiino mängijale oma vahenditest täiendava summa kontole, teiselt poolt eeldab ta, et mängija kasutab saadud vahendeid online kasiinos mängimiseks, mitte ei torma neid kohe oma pangakontole välja võtma.

Sõltuvalt online kasiinost või konkreetsest pakkumisest on panustamise tingimused erinevad. On neid online kasiinosid, kelle puhul on selleks boonusraha 45x panustamine, aga ka neid, kelle puhul peab saadud boonusraha läbi mängima vaid mõned korrad.

Näitena võib öelda, et kui online kasiino panustamise nõue saadud boonusrahale on 35x ja saadud boonusraha summa on näiteks 100 eurot, siis tähendab see seda, et enne boonuse muutumist mängija kontol päris rahaks peab ta panuseid tegema 3500 euro ulatuses.

Rusikareegel on see, et panustamise nõuete täitmisel lähevad arvesse vaid slotimängudes tehtud panused. Lauamängud ja live kasiino mängud on panustamise tingimustest välistatud või neid arvestatakse oluliselt väiksema osakaaluga.

panustamise tingimused

Korduma kippuvad küsimused kasiino boonuste kohta

Vastame siinkohal mõnedele rohkem levinud küsimustele kasiino boonuste kohta, et aidata veelgi paremini mõista nende olemust:
Loodetavasti andsid eelnevad selgitused online kasiino boonuste kohta mõningast selgust ja julgustasid mängijaid kindlasti erinevaid online kasiinode poolt pakutavaid boonuseid proovima. Nagu öeldakse “oma silm on kuningas” ja “õnnele tuleb anda võimalus”.