GrandX

Grand X Review
4 / 5
Kasiino tervitusboonus kuni 1000€ ja 250 tasuta spinni
Kasuta boonust

2011. aastal asutatud ja Eestis litsenseeritud GrandX online kasiino omanik on ettevõte Alpache OÜ. Alpache OÜ on välja arenenud Eesti vanimast kasiinoketist Videomat, mis asutati Eestis juba 1989. aastal.

GrandX online kasiino eesmärgiks on tagada mängijatele parim mängukogemus, pakkudes laia ning eksklusiivset valikut kasiinomänge, mille on teinud mängutootja AMATIC, mis on üks maailma juhtivaid mängutootjaid. Sellega erineb GrandX online kasiino oluliselt teistest online kasiinodest. GrandX online kasiinos saad võimaluse nautida oma vanu lemmikuid slotimänge koos ka täiesti uhiuute mängudega.

Kõik GrandX kasiinos pakutavad mängud on HTML5 vormingus, nii et saad neid mängida nii arvutis kui ka igas mobiilseadmes, millel on erinevad operatsioonisüsteemid, näiteks OS X, iOS, Android või Windows. Iga AMATIC mängutootja mäng on eelnevalt põhjalikult testitud, et sinu mängukogemus oleks sujuv ja turvaline, seda olenemata kasutatavast seadmest.

GrandX online kasiino hinnang

Tugevused

 • Kasiinole keskendunud teenus
 • Kasiino turniirid
 • VIP klientide eripakkumised

Bõrkused

 • Pole live kasiinot

Informatsioon:

 • Aadress: www.grandx.com
 • Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents kasiino teenuste pakkumiseks
 • Asutatud: 2011. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 09.00-00.00
 • E-post: support@grandx.com
 • Telefon: +372 7777 001

GrandX online kasiinost

GrandX online kasiino pakutavate mängude valikusse kuuluvad eksklusiivselt vaid mängutootja Amatic Industries poolt valmistatud mängud, mida ei leia ühestki teisest Eesti online kasiinost. Kokku on GrandX online kasiino mängude hulgas üle 100 mängu, mille hulgas on olemas nii slotimängud, videopokker, keno, blackjack ja samuti rulett.

GrandX online kasiino hoolitseb selle eest, et Eesti mängijaid lõbustaks põnev valik 100+ eksklusiivse Amatic slotimänguga, millel on tasuta keerutused ja boonuste funktsioonid ning võimalus võita suurelt. Mis iganes on mängija lemmikuks, GrandX kasiinos on see kõik olemas - klassikalised puuviljasümbolitega mänguautomaadid, iidsete tsivilisatsioonide temaatilised mängud, rulett, blackjack või keno - kõiki neid slotimänge ja lauamänge saab mängida päris raha eest või ka täiesti tasuta proovida. 

Amatic on tuntud mänguautomaatide tootja, mis on toonud oma mänguautomaatide meisterdamise kogemuse online kasiino turule. Proovi õnne, sest kõik Amatic mängud on juhuslike arvude generaatori (RNG) sertifikaadiga, tagades, et mängu tulemus jääb täiesti juhuslikuks!

Mis on GrandX online kasiino positiivsed küljed?

GrandX on ainus Eesti online kasiino, mis pakub mängutootja Amatic mänge. Seega kui sul on tunne, et sa oled teistes online kasiinodes juba kõike slotimänge proovinud, siis GrandX kasiinos leiad mängimiseks kindlasti midagi sellist, mille peale sa varem ei ole sattunud.

Lisaks korraldab GrandX kasiino oma klientidele pidevalt erinevaid kasiinoturniire ning kõige lojaalsematele klientidele on mõeldud ka VIP klubi, mille liikmed saavad veelgi paremaid soodustusi ja boonuseid kui tavakliendid.

Mis võiks GrandX kasiinos olla parem?

GrandX kasiinos on sisuliselt võimalik mängida ainult kasiino slotimänge, Blackjacki ja ruletti. See tähendab, et puudub paljude jaoks oluline live kasiino ning lisaks ei ole võimalik kasutada ka pokkeri ja spordiennustuste tegemise võimalusi. GrandX online kasiino on keskendunud ainult kasiino võimaluste pakkumisele ja hetkel pole ka näha, et selles osas võiks lähitulevikus midagi muutuda.
Grand X Review

Kellele on GrandX online kasiino sobiv?

GrandX kasiino on sobiv nendele Eesti klientidele, kes otsivad online kasiinost eelkõige võimalust kasutada kasiinomängude mängimise teenust. Lisaks on GrandX kasiinos palju erinevaid turniire, milles slotikate mängijad saavad osaleda, et võita täiendavaid auhindasid.

Kõigile kelle jaoks on oluline online kasiino poolne püsiklientidele pakutavad soodustused on GrandX online kasiino samuti sobivaks valikuks, sest siin saavad VIP kliendid soodsamaid boonuseid ja neid koheldakse tõesti kui hinnatud kliente.

Korduma kippuvad küsimused GrandX online kasiino kohta

Mängutootjad, kelle mänge GrandX pakub

GrandX online kasiino pakub eksklusiivselt ainult Amatic mängutootja mänge. Kokku on neid umbes 100 ja esindatud on kõik erinevad kasiinomängude tüübid alates slotimängudest ja videopokkerist, lõpetades Blackjacki ja ruletiga.

Ülevaade Grandx online kasiinost

Grand X CasinoGrandX online kasiino veebileht on lihtne ja konkreetne ja arusaadav. Uue konto avamiseks ja kasiinos mängimise alustamiseks piisab vaid neljast lihtsast sammust. Esmalt registreeri konto, logi seejärel oma kontole sisse, tee sobiva maksemeetodiga oma sissemakse ja võidki hakata mängima. Kõik mängud on Grandx.com esilehel nähtavad. Mänge võid enne päris rahaga mängimist proovida ka ilma rahata kasutades selleks demo versiooni.

GrandX kasiino boonus

Kasiino tervitusboonus kuni 1000€ ja 250 tasuta spinni

Uued mängijad saavad GrandX online kasiinos tervitusboonust, mis koosneb neljast erinevast osast ja tulevad koos nelja esimese sissemaksega:

 • 1. sissemakse boonus. Tee vähemalt 10 euro suuruses esimene sissemakse ja saad 100% boonust summas kuni 300 eurot. Sissemakse sooritamisel tee linnuke vastavasse kasti. Lisaks saad veel ka 100 tasuta keerutust, mida kasutada mängudes Allways Fruits, Enchanted Cleopatra või Dragon's Gift. Panustamise tingimus boonusele ja tasuta keerutustest saadud võitudele on x40;
 • 2. sissemakse boonus. Saa 50% boonust kuni 300 eurot ja lisaks veel 50 tasuta spinni mängudes Wild Dragon, Party Time või Allways Win. Panustamise tingimus boonusele ja tasuta keerutustest saadud võitudele on x30;
 • 3. sissemakse boonus. Saa uuesti 60% boonust kuni 200 eurot ja lisaks oma kontole veel ka 50 tasuta keerutust mängudes Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats. Panustamise tingimus boonusele ja tasuta keerutustega saadud võitudele on x30;
 • 4. sissemakse boonus. Saad lõpuks veel 70% boonust kuni 200 eurot ja lisaks ka 50 tasuta keerutust mängudes Star, King's Crown või Wild 7. Panustamise tingimus boonusele ja tasuta keerutuste võitudele on x30;

Tasuta spinnide aktiveerimiseks kõigi nelja sissemakse puhul piisab peale sissemakse tegemist vastavasse mängu sisenemisest. Enne kui boonus on läbi panustatud ei tohi teha boonusega panuseid suuremalt kui 5 eurot. Panustamise tingimused tuleb täita hiljemalt 14 päeva jooksul. Panustamise tingimuse täitmise perioodid kehtivad igale neljale sissemaksele eraldi.

Panustamise nõue

Panustamise nõuet kasutavad online kasiinod enda kaitsmiseks boonuste kuritarvitamise vastu, sest ilma selle tingimuseta toimuks hulgaliselt boonuspakkumiste väärkasutamist ja sissemaksega antavate boonuste pakkumised ei täidaks oma põhilist eesmärki, milleks on online kasiino teenuse tutvustamine.

GrandX sissemakse boonusele on keskmise suurusega panustamise nõue, sest saadud boonused tuleb enne boonusraha väljavõetavaks rahaks muutumist online kasiinos läbi mängida kokku 40x või 30x.

GrandX online kasiino mängude valik

GrandX online kasiinos kasutatakse ainult ühte mängutootjat, kelleks on Amatic. Nende mängud on eksklusiivselt saadaval ainult GrandX kasiinos ja kuskil mujal neid mängimiseks Eesti  ei leia.

Kõik mängud on jaotatud mugavalt erinevatesse kategooriatesse nende tüübi järgi. Nii saab kasiino alalehele sisenedes ühe klõpsuga valida näiteks kõige populaarsemad mängud, uued mängud, slotimängud, lauamängud, puuviljaslotikad või näiteks keno.

Blackjack

GrandX kasiino on oma teenuse pakkumisel keskendunud kasiinole ja kui veelgi täpsem olla siis enamasti ainult slotimängude pakkumisele. Seetõttu on Blackjacki laudade pakkumine pehmelt öeldes tagasihoidlik. Kui olla veelgi täpsem siis GrandX online kasiinos on kõigest 1 Blackjacki mängimise laud. 

Päeva lõpuks pole muidugi suurt tähtsust kas laudasid on 1 või 10, sest ühel laual saab mängida täpselt sama edukalt.

Rulett

Täpselt nii nagu teise lauamänguga Blackjack nii on ka ruleti puhul GrandX online kasiinos olemas mängimiseks ainult üks ruletilaud. See aga ei tähenda, et sa ei võiks sellesse ruletilauda minna ja mängida nii, nagu sul on kombeks seda teha kõigis teistest online kasiinodes.

GrandX slotimängud

GrandX online kasiino slotimängud on edukalt mängitavad nii veebilehel kui ka mobiilseadmetega, mis muidugi eeldab, et sul on korralikul tasemel nutitelefon või tahvelarvuti, mis töötab Androidi, iOS või Windows operatsioonisüsteemi abil.

Pea meeles, et Amatic mängutootja slotimängude mängimise peamine atraktiivsus seisneb selles, et need pole oma disainilt üleliia keerukad ja pakuvad kõigile mängijatele laia ja mitmekesist valikut erinevaid seadeid, nii et oma ainulaadse mänguseansi kohandamine on GrandX online kasiinos mängimisel imelihtne.

Kokku on GrandX kasiinos saadaval ligemale 100 erineva slotimängu, mis peaks rahuldama iga nõudliku slotika fänni vajadused. Mõned kõige populaarsematest slotimängudest GrandX kasiinos kannavad nime Wild Shark, Hot Fruits 100 ja Billyonaire. Uutest mängudest on hiljuti valikusse juurde lisatud Lucky Egypt.

Kokkuvõte GrandX online kasiino mängude valikust

Tuleb siiski kokkuvõtlikult öelda et GrandX kasiino mängude valik võiks olla pisut rikkalikum. Ainult ühe mängutootja mängude pakkumine seab aga sellele omad piirid ja nii on GrandX kasiinos kasiinomänge kokku võrdlemisi piiratult.

Slotimängude austajad leiavad ka Amatic mängutootja mängude seast endale piisava arvu mänge, millega lõbutseda, kuid lauamängude igatsejatele võib ainult ühe Blackjacki ja ruletilaua olemasolu tunduda liiga väike.

Live kasiino

GrandX kasiino ei paku kahjuks live kasiino võimalusi, seega tuleb hetkel leppida nende puhul vaid tavalise kasiino kasutamisega. Kas ja kui jah siis millal on live kasiino teenust GrandX kasiinosse oodata pole hetkel selge. 

Kuivõrd enamus live kasiino mänge on pakutud Evolution Gaming mängutootja poolt tähendaks live kasiino lisamine oma teenusele seda, et GrandX online kasiino loobuks oma eksklusiivsest Amatic mängutootja mängude pakkumisest.

GrandX kasiino mobiilne kasutamine

GrandX kasiinos mängimine on kättesaadav enamikes mobiilsetes seadmetes, sealhulgas nii Android kui iOS nutiseadmetes. GrandX mobiilses versioonis leht on nii oma välimuselt kui ka sisult üks-ühele sarnane tavapärase arvutist ligipääsetava veebilehega.

Seega võib öelda, et kõik GrandX kasiinos leiduvad mängud on mobiilitoega ja edukalt kõigis mobiilsetes seadmetes mängitavad.

GrandX maksemeetodid

GrandX online kasiino pakub erinevaid makseviise, sealhulgas makseid kõigi suuremate Eesti kommertspankade kaudu, krediitkaarte ja populaarseid e-rahakotte nagu Skrill ja Neteller. Kuna GrandX kasiino teab, et mängijatele meeldivad kiired väljamaksed ja madalad sissemaksete limiidid, siis on nad selles osas teinud pingutusi. Minimaalsed sissemaksed jäävad vahemikku 5 kuni 10 eurot, väikseim võimalik väljamakse summa on 5 eurot. Ehkki ametlikult lubatakse väljamakse teostada mõne päevaga toimuvad reaalselt need kõigest mõne tunni jooksul.

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
Trustly maksesüsteem, Swedbank, SEB pank, LHV, Coop pankKohene1-4 päeva
Skrill, Neteller, PaysafecardKohene1-4 päeva
Visa/MasterCardKohene1-4 päeva

Klienditugi GrandX kasiinos

GrandX kasiino hoolib oma mängijast ja püüab anda endast parima, et pakkuda kiiret ja viisakat klienditeenindust. Võid otsevestluse kaudu GrandX online kasiinoga ühendust võtta reaalajas osutatava klienditoe saamiseks iga päev kell 9.00 kuni 24.00, saata GrandX kasiinole e-kiri või otsida vastuseid korduma kippuvatele küsimustele GrandX.com veebilehe KKK alalehelt.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 09.00-00.00
 • E-post: support@grandx.com
 • Telefon: +372 7777 001

Kokkuvõte

GrandX on lihtne ja üsna väike online kasiino, sest pakutavate erinevate mängude arv jääb 100 lähedale. Samas korvab seda pakutavate mängude eksklusiivsus ja originaalsus, sest kõik mängimiseks pakutavad mängud on Eestis saadaval vaid GrandX online kasiinos.

GrandX online kasiino väljamaksed nii klientide pangakontodele kui ka e-rahakottidesse teostatakse GrandX kasiino poolt üldjuhul paari tunni jooksul ja ei võta kunagi rohkem aega kui ühe tööpäeva. Siiski sõltub makse laekumine kliendi kontole juba täpsemalt kasutatud maksemeetodist

Isegi kui GrandX näol pole tegemist päris tavalise online kasiinoga, siis oma põnevate ja unikaalsete mängude pärast tasuks seda kindlasti mängimiseks proovida.