Coolbet

coolbet logo
4.5 / 5

Kasiino tervitusboonus 100% kuni 150€ ja 50 tasuta spinni

Kasuta boonust

Oled oodatud minema Coolbet online kasiinosse, mis on ettevõtte enda poolt välja töötatud keskkond, kus kasutatakse unikaalset tarkvara spordiennustuste tegemiseks. Coolbet omab Eesti, Rootsi ja Malta hasartmängu litsentse. Ettevõte asub Tallinna kesklinnas ja selles töötab umbes 170 töötajat.

Coolbet püüab olla õiglane, isikliku lähenemisega ja avatud infoga, mida teistest kasiinodest leiab harva. Coolbeti eesmärk on parandada klientide teadmisi online mängude kohta. Coolbet keskendub jätkuvalt tootearendusele ja innovatsioonile ning nad soovivad luua vastutustundlikele mängudele uued standardid.

Juba kaubamärgi “Coolbet” nimi valiti kahel konkreetsel põhjusel. Esiteks seetõttu, et see on lühike ja seda on peaaegu võimatu unustada. Ja teiseks seetõttu, et ettevõte soovib, et nende kliendid hoiaksid oma meeleolu lahedana ja panustaksid vastutustundlikult.

Coolbeti juhtkond toob endaga kaasa üle 90-aastase online mängude pakkumise kogemuse ja ettevõte on koondanud töötajad, kes on oma valdkonna parimad, et pakkuda Coolbeti kliendile parimat teenust kõiges, mida ettevõte teeb!

Coolbeti tervitusboonused ja erinevad pakkumised

Kasiinoboonus uuele kliendile

Kasiinoboonus uuele kliendile
Kasiino tervitusboonus 100% kuni 150€ ja 50 tasuta spinni

Tee oma esimene sissemakse ja saa boonusraha kuni 150 eurot ning 50 tasuta keerutust

Boonuskood: CME

Kasuta boonust

Kasiinoboonus uuele kliendile

Kasiinoboonus uuele kliendile
Kasiino tervitusboonus 500% kuni 50€

Tee oma esimene sissemakse ja saa boonusraha kuni 50 euro

Boonuskood: CME2

Kasuta boonust

Spordiboonus uuele kliendile

Spordiboonus uuele kliendile
Spordiboonus 100% kuni 150€ uuele kliendile

Võta oma esimese sissemaksega 100% kuni 150 eurot boonus!

Boonuskood: SPORT150

Kasuta boonust

Spordiboonus uuele kliendile

Spordiboonus uuele kliendile
Spordiboonus 400% kuni 40€ uuele kliendile

Võta oma esimese sissemaksega 100% kuni 150 eurot boonus!

Boonuskood: 4XBOONUS

Kasuta boonust

Coolbeti Online Kasiino hinnang

Tugevused

 • Erinevad teenused lisaks kasiinole
 • Unikaalne veebileht
 • Rohkelt maksemeetodeid
 • Väljamaksed kiired
 • Palju kampaaniaid

Bõrkused

 • Klienditeenindus ei tööta 24 tundi

Informatsioon:

 • Aadress: www.coolbet.com
 • Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents pokkeri, spordiennustuse ja kasiino teenustele
 • Asutatud: 2016. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 09.00-17.00
 • E-post: klienditugi@coolbet.com
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Coolbeti online kasiinost

Coolbet on unikaalse spordiennustuse tarkvaraga mängude veebileht. Coolbeti haldab Eesti ettevõte StayCool OÜ. Coolbetil on Eesti litsents ja tegevus on reguleeritud nii Eesti kui ka mitte-Eesti klientidele. Peakontor asub Tallinna kesklinnas.

Algselt keskendus Coolbet kihlvedudele, kuid viimastel aastatel on ka online kasiino osast saanud samuti korralik teenus. Siin on olemas sadu erinevaid mänge ja suurepärane live kasiino.

Coolbet püüab olla õiglane, isikupärane ja avatud teabega, mida teistelt mängude veebilehtedelt harva leiab. Coolbeti eesmärk on parandada klientide teadmisi ja kogemusi online mängude kohta. Ettevõte keskendub jätkuvalt tootearendusele ja innovatsioonile ning vastutustundliku mängimise uute standardite kehtestamisele.

Mis on Coolbeti positiivsed küljed?

Coolbet on unikaalse tarkvaraga mängude keskkond, kus saab teha nii spordiennustusi mängida pokkerit kui ka loomulikult lõbutseda kasiinos ja online kasiinos. Coolbet on üks erilisemaid Eesti turul tegutsevaid kasiinosid, sest oma klientidele pakutakse palju erinevaid soodustusi ja kampaaniaid.

Näiteks toimuvad iga päev erinevad kasiinoturniirid, kus võita võib täiendavaid rahalisi auhindasid. Samuti on praktiliselt iga päev võimalik lihtsalt sissemakse sooritamise eest saada oma kontole tasuta keerutusi. Coolbet on üks kõige enam oma mängijatele väärtuslike boonuste ja kampaaniatega raha tagastav online kasiino.

Mis võiks Coolbetis olla parem?

Coolbeti puhul on raske olla millegi osas väga rahulolematu, sest Coolbet on oma teenuse kvaliteedile mõelnud igas valdkonnas. Võib öelda siiski, et online kasiino mängutootjate valik võiks olla veidi suurem, kuid reaalsuses see küll mängude nautimist ei sega, sest erinevaid mänge on online kasiinos piisavalt.
coolbet logo

Kellele on Coolbet online kasiino sobiv?

Coolbet on eriti sobiv Eesti klientidele, sest Eesti mängijate turg on Coolbeti jaoks tähtis ning eestlastele pakutakse tihti eripakkumisi, mida teiste riikide mängijaid ei saa. Näiteks toimub Coolbeti kasiinos Eesti Jalgpalli Premium Liiga ennustusvõistlus ja iga nädal on võimalik saada tasuta panust Eesti jalgpallile panustades.

Ka kasiinos kasutatav mängukeskkond on eestlaste poolt väljatöötatud ning üleüldse on Coolbeti teenust kasutades igal sammul tunda kodumaist kvaliteeti.

Korduma kippuvad küsimused Coolbeti online kasiino kohta

Mängutootjad, kelle mänge Coolbet pakub

Coolbeti online kasiinos on mängudena saadaval viie suure mängutootja kasiinomängud. Nendeks mängutootjateks on: Evolution Gaming, Yggdrasil, Play N Go, Microgaming ja Netent. Kuid lisaks sellele on olemas ka palju väiksemaid mängutootjaid ja kokku ulatub mängutootjate nimekiri kaugelt üle kahekümne.

Ülevaade Coolbet online kasiinost

coolbet estonia menuCoolbet on visuaalselt väga meeldiva välimusega online kasiino. Klientidele pakutakse erinevaid sisse- ja väljamaksete tegemise võimalust ja kõrget teenuse kvaliteeti. Coolbet keskendub oma teenuste pakkumisel erinevatele riikidele, mille hulka kuulub ka Eesti. Teenuste valik on Coolbetis piisavalt lai tagamaks, et iga mängija leiab endale sobiva mängu või ennustamise võimaluse.

Coolbeti kasiinoboonus

Kasiino tervitusboonus 100% kuni 150€ ja 50 tasuta spinni

Kasiinoboonuse pakkumine kehtib ainult Eesti klientidele, kes pole varem Coolbetis online kasiino tervitusboonust kasutanud. Uus klient saab valida ainult ühe kahest boonusest ja korraga tohib olla ainult üks aktiivne kasiinoboonus.

25 tasuta keerutust antakse sulle juba ainult registreerimisel ja nende tasuta spinnidega saadud võitudele puuduvad panustamise tingimused.

Lisaks on võimalik siis valida kahe erineva pakkumise vahel (valida saab neist ainult ühe).

 1. 100% kuni 150 eurot kasiinoboonust + 50 tasuta keerutust

Minimaalne sissemakse on 20 eurot. Boonuse peab slottides läbi mängima 30 päeva jooksul vähemalt 35 (kolmkümmend viis) korda enne kui boonusraha on võimalik kontolt välja maksta või kasutada seda spordiennustuse, pokkeri või virtuaalspordi mängude mängimiseks. Sissemaksele pole eraldi panustamise nõudeid, kuid see on kontol lukustatud kuni boonuse panustamise nõuded on täidetud. Tasuta keerutusega saadud võitudele puuduvad panustamise tingimused ja neid saab kasutada 7 päeva jooksul alates boonuse aktiveerimisest.

 1. Maksa kontole 10 eurot ja saad mängimiseks 60 eurot

Minimaalne sissemakse on 10 eurot. Boonuse peab slottides läbi mängima 30 päeva jooksul vähemalt 45 (nelikümmend viis) korda enne kui boonusraha on võimalik kontolt välja maksta või kasutada seda spordiennustuse, pokkeri või virtuaalspordi mängude mängimiseks. Sissemaksele pole eraldi panustamise nõudeid, kuid see on kontol lukustatud kuni boonuse panustamise nõuded on täidetud.

Võta arvesse, et erinevatel kasiinomängudel on panustamise nõuete täitmises erinev osakaal. Täpsemat infot selle kohta leiad Coolbeti veebilehelt. Aktiivse boonusega on maksimaalne panuse suurus 6 eurot. See tingimus kehtib ka siis, kui kasutad ükskõik millist duubeldamise funktsiooni mõnes kasiinomängus näiteks videopokker või slotid. Mängija ei tohi kasutada duubeldamise funktsiooni võitudel, mis on suuremad kui 6 eurot. Selle reegli vastu eksimise korral on Coolbet jätnud endale õiguse boonus ja kõik boonusest tulenevad võidud tühistada.

Panustamise nõue

Panustamise nõue on boonusrahale seatud tingimus, mis on kasiinode poolt seatud boonuste kuritarvitamise vältimiseks ja enda kaitsmiseks, sest ilma selleta toimuks hulgaliselt boonuspakkumiste väärkasutamist ja boonuste andmine ei täidaks põhilist eesmärki, milleks on kasiino teenuse tutvustamine.

Coolbeti sissemakse boonusele on keskmiselt kõrgem panustamise nõue, sest saadud boonused tuleb enne boonusraha pärisrahaks muutumist online kasiinos läbi mängida kokku 35x. Samas esimese sissemaksega saadud tasuta keerutustele panustamise nõudeid ei ole.

Coolbeti online kasiino mängude valik

Coolbeti online kasiinos kasutatakse valdkonna parimaid mängupakkujaid, nagu Net Entertainment, Play’n GO ja Microgaming. Lisaks on ka väiksemaid mängutootjaid. Valik pole ehk päris nii suur kui mõnes teises online kasiinos, kuid iga mängija leiab midagi oma maitsele.

Slotikad on mugavalt jaotatud erinevatesse kategooriatesse, lisaks saab kasutada ka otsingufunktsiooni. "Lemmikud" on veel üks kasulik kategooria, mille all on loetletud kõigi aegade mängijate lemmikmängud. Näiteks võid proovida slotikaid nagu: Cops’n’Robbers, Archangels: Salvation, Gold King ja Asgardian Stones.

Lisaks slotimängudele saab Coolbet online kasiinos mängida ka erinevaid lauamänge ja videopokkerit. Valikus on arvukalt erinevaid ruleti, baccarat ja blackjacki laudu ning videopokkeri poolel - Joker Wild ja All American.

Blackjack

Coolbeti online kasiinos on loomulikult võimalik mängida ka klassikaliseid lauamänge. Blackjack on esindatud ja erinevate limiitidega laudasid on Coolbetis kokku 13. Lisaks sellele on Blackjacki võimalik mängida ka Coolbeti live kasiinos, kus mängu edastatakse otsepildi vahendusel ja kus on oma kodus võimalik saada kasiinos mängimisest vahetu kogemus.

Rulett

Coolbetis on ruletilaudade valik korralik, sest ainuüksi tavalises kasiinos on kokku 16 erinevat lauda, kus ruletti saab mängida. Valikus on olemas nii Euroopa rulett, Ameerika rulett kui ka Prantsuse rulett, seega iga erineva mängustiiliga harjunud kliendid leiavad Coolbeti kasiinost endale sobiva laua. Limiidid Coolbeti ruletilaudades on igale mägutasemele rahuldavad ja lisaks on võimalus ruletti mängida loomulikult ka Coolbeti live kasiinos.

Coolbeti slotimängud

Coolbeti kasiinos on võimalik mugavalt erinevate mängude kategooriate vahel liikuda. Loomulikult on ühe kategooriana olemas ka slotimängud, mida valides avanevad sajad erinevad slotikad, mida mängida.

Valikus on olemas ka kategooria nimega “Eesti top”, kus on ära toodud just Eesti mängijate seas populaarsed slotimängud.

Coolbeti teeb eriliseks see, et iga slotimängu ikooni juures on ära toodud ka tagasimakse mängijale ehk RTP protsent. See võimaldab lisaks mängu funktsioonidele slotimänge valida ka keskmise tagasimakse suuruse järgi.

Kokkuvõte Coolbeti mängude valikust

Coolbeti mängude valik on absoluutselt maailmatasemel. Olemas on nii tuntud mängutootjate klassikalised ja kuulsaks saanud mängud kui ka valik parimatest väiksematest mängutootjatest. Stiilne disain ning lisaks veel ka live kasiino olemasolu teevad Coolbetist suurepärase mängude valikuga online kasiino.

Live kasiino

Coolbetis on lisaks eelpool toodule veel ka sadakond live kasiino mängu, mis tähendab seda, et saad mängida kodust lahkumata päris kasiino atmosfääris. Live kasiino mänge pakub maailmatasemel mängutootja Evolution Gaming, lisaks on olemas ka ühe vähem tuntud mängutootja Real Dealer mängulauad. Vali mäng "Päris live kasiino“ kategooriast, et mängida päris kasiinodes reaalajas koos selle kasiino külalistega.

Coolbet live kasiinos on olemas live blackjack, rulett, baccarat ja pokker, sealhulgas progressiivsed jackpotid ja VIP lauad ning telemängude stiilis õnnemängud.

Coolbeti mobiilne kasutamine

Coolbet võitis 2020. aastal aasta mobiilse sporditoote auhinna ja see ütleb palju. Samamoodi on suurepärane ka Coolbeti online kasiino teenuse kasutamine läbi nutiseadme. Seda vaatamata sellele, et eraldi rakendust Coolbetis mobiilseks kasutamiseks ei ole. Kogu veebileht on siiski loodud töötama erinevatel platvormidel. Seetõttu saavad kõik nutitelefonidest ja tahvelarvutitest Coolbeti kasiinot kasutada ja suurepärase kvaliteedi osaliseks. Coolbeti mobiilne kasiino ühildub täielikult iOS-i, Androidi ja Windowsiga.

Coolbeti maksemeetodid

Coolbeti kontole saab sisse- ja väljamakseid teha kasutades maksemeetodeid Swedbank, SEB, LHV, Visa, Mastercard, Trustly, Skrill ja Neteller.

Minimaalne sissemakse pankade kaudu on 2 eurot ja se laekub kontole kohe peale sissemakse tegemist. Online rahakottide puhul on sissemakse alates 10 eurost ja kontol on raha samuti koheselt. Väljamaksed teeb Coolbet omapoolselt klienditoe lahtiolekuaegadel mõne tunni jooksul.

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
Trustly maksesüsteem, Swedbank, SEB pank, LHVKoheneKuni 6 tundi
Skrill, NetellerKoheneKuni 6 tundi
VISA/MastercardKoheneKuni 6 tundi

Klienditugi Coolbeti kasiinos

Klienditoega saab Coolbetis ühendust võtta nii eesti kui ka vene ja inglise keeles. Kõige mugavam on seda teha lehe paremas alumises nurgas asuva otsevestluse kaudu. Üldiselt vastatakse küsimustele ülimalt kiiresti ja operatiivselt ning isegi kui mõni küsimus nõuab suhtlemist Coolbeti erinevate osakondade vahel lahendatakse küsimused reaalajas ja koheselt.

Eestikeelne klienditugi on operatiivselt kättesaadav seega otsevestluse kaudu E-R 09:00-17:00. Telefoni teel ühenduse võtmine pole hetkel kahjuks võimalik. Inglise keeles saab suhelda 7 päeva nädalas 21 tundi ööpäevas. Samuti saab Coolbetile saata ka e-kirja aadressile klienditugi@coolbet.com.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 09.00-17.00
 • E-post: klienditugi@coolbet.com
 • Telefon: helistamise võimalus puudub

Kokkuvõte

Coolbet on Eesti online kasiinode turul üks tuntumaid ja populaarsemaid valikuid, mis väärib kindlasti tutvumist. Ettevõte on pälvinud mitmeid auhindu suurepäraste teenuste ja uuenduslike funktsioonide eest.

Kasiinos on kõik muudetud väga tuttavaks ja paljude saadaval olevate mängude vahel on lihtne navigeerida. Kõik on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel ja isegi algajad võivad end siin mugavalt tunda.

Mängijatele, kes soovivad lõbutseda liikvel olles on Coolbet kindlasti üks parimaid võimalusi Mobiilne leht on väga turvaline ja see võimaldab mängida mõne sekundi jooksul, igast asukohast.

Coolbet on mõnes aspektis kindlasti ainulaadne. See võimaldab kasutajatel näha teiste mängijate hiljutisi panuseid ja neid hõlpsalt oma piletitele kopeerida. Samuti on kasiinos näha erinevate mängude tagasimakseprotsent mängijatele ning lisaks korraldab Coolbet oma mängijatele igapäevaselt ja ohtralt erinevaid kasiinoturniire.