Bet365

Bet365 Review
4.5 / 5
Kasiinoboonus 100% kuni 100€ uuele kliendile
Kasuta boonust

Tänaseks üheks suuremaks ja tuntumaks hasartmängude portaaliks kasvanud Bet365 tegevus käivitati Stoke-on-Trentis, Põhja-Staffordshire'is Suurbritannias 2001. aastal. Asutaja Denise Coates poleks ilmselt kunagi arvanud, et tema ettevõte saab absoluutselt suurimaks maailmas. Tänaseks tegutseb Bet365 mitmetes erinevates riikides üle maailma ja laienemine jätkub pidevalt.

Üle 20-aastase kogemuse ja pideva täiustamisega on Bet365 jõudnud tippu. Seda tänu sellele, et pakutakse valikut, millele vähesed teised suudavad vastata. Klassikaline kasiino, live kasiino, spordiennustus ja pokker, seda kõike saab mängija ühe ja sama platvormi all kasutada. Ja aastad on tõestatud, et Bet365 teenust ka selle tõttu väga kõrgelt hinnatakse.

Bet365 on alati olnud hea ka mobiilsete funktsioonide osas. Kasiinode, spordiennustuse ja pokkeri jaoks mõeldud erinevate rakendustega on mängijatele olemas rakendus igaks vajaduseks. Ja mobiilse mängimise võimalus on tänasel päeval iga mängija jaoks äärmiselt oluline.

Bet365 online kasiino tervitusboonused ja erinevad pakkumised

Kasiinoboonus uuele kliendile

Kasiinoboonus uuele kliendile
Kasiinoboonus 100% kuni 100€ uuele kliendile

Võta oma esimese sissemaksega 100% kuni 100 eurot boonus!

BOONUSKOOD: “Kasiino uue mängija boonus”

Kasuta boonust

Spordiboonus uuele kliendile

Spordiboonus uuele kliendile
Spordiboonus 100% kuni 100€ panustamisühikut uuele kliendile

Võta oma esimese sissemaksega 100% kuni 100 eurot boonus!

Kasuta boonust

Bet365 online kasiino hinnang

Tugevused

 • Paljud erinevad teenused lisaks kasiinole
 • Stiilne veebileht
 • Parim mobiilne kasutamine
 • Väljamaksed kiired

Bõrkused

 • Klienditeenindus pole Eesti keeles

Informatsioon:

 • Aadress: www.bet365.com
 • Litsents: Bet365 omab Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsi pokkeri, spordiennustuse ja kasiino teenustele
 • Asutatud: 2001. aastal

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 11.00-20.00 Eesti keeles, muul ajal inglisekeelne
 • E-post:support-est@customerservices365.com
 • Telefon:1-866-273-0934

Bet365 online kasiinost

Bet365 online kasiinol on suurepärane liides, mis muudab selle brändi toodete kasutamise lihtsaks. See pole ilmselt kellelegi väga üllatav, sest Bet365 on juhtiv hasartmänguoperaator maailmas ja kvaliteedi nimel kuludelt kokku ei hoita.

Võib kindlalt öelda, et Bet365 portaalil on päris muljetavaldav kasiino osa. Siit võib leida kõik, mida loota, sealhulgas mõned unikaalsed mängud, mida mujal tavaliselt pole. Lisaks saavad kliendid kasutada mitut kampaaniat, mis kõik võimaldavad selle kasiino operaatori tooteid veelgi enam nautida.

Bet365 on kaubamärk, mis ei tee mingeid kompromisse oma toodete kvaliteedi osas. Bet365.com meeldib kõigile, kes soovivad mängida kasiinomänge ja pokkerit ning teha spordiennustusi. Esialgu vaid spordiennustuse poolest tuntud leht on asutamisest alates palju arenenud, et saada ülemaailmse hasartmänguturu võtmeisikuks.

Pole tähtis, kas olete mänguautomaatide või lauamängude fänn, Bet365 pakub uskumatut valikut mänge, mis vastavad ka nõudlike mängijate vajadustele. Oma konto loomisel antakse sulle juurdepääs suurele mängude kogule, mis on saadaval vaid aadressil Bet365.com.

Mis on Bet365 positiivsed küljed?

Bet365 kaubamärk näeb välja tõesti professionaalne ja atraktiivne. Valida saab paljude erinevate kasiinomängude vahel. Mõned neist on Bet365 online kasiinole ainulaadsed ja neid ei leia mujalt. 

Klienditoe kvaliteet on võrreldamatu ja abi saab vähemalt inglise keeles kiiresti. Võimalus on valida igasuguste boonuste vahel lisaks algselt pakutavale kasiino tervitusboonusele. Lisaks kasiinomängudele on Bet365-s ka palju muid teenuseid, mida saab mobiilirakenduse abil nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. 

Minimaalsed sissemakse ja väljamakse summad on madalad, seega alustada saab mängimist juba ka väikeste summadega.

Mis võiks Bet365 puhul olla parem?

Ehkki Bet365 online kasiino disain on silmapaistev, võib uutel mängijatel esmalt silme ees kirjuks võtta. Erinevaid teenuseid, mida Bet365 oma lehel pakub on niivõrd palju, et vähem kogenud online kasiino kasutaja jaoks võib kogu info korraga olla veidi ehmatav.
Bet365 Review

Kellele on Bet365 online kasiino sobiv?

Bet365 sobib eelkõige neile, kelle jaoks on äärmiselt oluline erinevate teenuste olemasolu hasartmängu teenuseid pakkuval veebilehel. Bet365 võimaldab Eesti klientidel tegeleda spordiennustusega, mängida kasiinos ja kasutada ka pokkeri mängimise võimalust. Loomulikult ei puudu ka live kasiino.

Spordiennustuse ja kasiino sõbrad leiavad siit ilmselt veebilehe, mille lojaalseks kliendiks nad jäävad pikaks ajaks. Näiteks spordiennustuse võimaluste valik ja live ennustus on Bet365 veebilehel kahtlemata maailma tippklass. Lisaks live kasiino otsepildile edastatakse otsepilti ka spordivõistlustelt, mis on kasutajatele kasutamiseks täiesti tasuta. Sisuliselt on Bet365 oma teenusega tasuta TV spordikanali eest.

Korduma kippuvad küsimused Bet365 online kasiino kohta

Mängutootjad, kelle mänge Bet365 pakub

Bet365 kasiino veebiplatvorm on seotud paljude mängutootjatega. Sellegipoolest pakuvad enamikku veebilehel üles laaditud mänge suurimad mängutarkvara pakkujad, sealhulgas Microgaming ja Playtech.

Bet365 pakutavad kasiinomängud on saadaval koheseks mängimiseks. Bet365 on veendunud, et ta pakub mänge, mis pole lisaks mängimisele huvitavad ja lõbusad, vaid ka kiiresti laaditavad ning põhinevad usaldusväärsel ja turvalisel tarkvaral. Pakutakse ka Bet365 online kasiino platvormi mobiiliversiooni.

Bet365 kirjeldatakse sageli mitme platvormiga veebilehena, kuna see ei kasuta ainult ühe tarkvaraarendaja teenuseid. Vastupidi, Bet365 on uhke, et kasutab paljude pakkujate teenuseid, näiteks Ash Gaming, WMS, Play'N Go, Genesis Gaming, Quickspin, Blueprint Gaming jne. Enamik mänge on siiski Microgamingu ja Playtechi poolt valmistatud.

Ülevaade Bet365 online kasiinost

Bet365 menu

Bet365 kasiino lehel pakutakse mängimiseks kõiki kasiinomängude tüüpe. Veebiplatvorm pakub palju erinevaid laua- ja kaardimänge, mänguautomaate, videopokkerit, aga ka live kasiino mänge.

Mängijad, kes eelistavad laua- ja kaardimänge, võivad leida muljetavaldava valiku blackjacki, ruleti, baccarat ja muid traditsioonilisi kasiinomänge. Pokkeri sõpradele pakutakse ka kvaliteetseid mänge, mis vastavad nende nõuetele. Bet365 online kasiino platvorm pakub parimat mängutarkvara.

Bet365 kasiinoboonus

Alusta Bet365 kasiinos mängimist lennukalt uue mängija boonusega kuni 100 eurot!

100% boonuse saamiseks sisesta sissemakse tegemisel boonuskood "Kasiino uue mängija boonus". Seejärel tee vähemalt 10 eurone sissemakse mängutoodete kontole ja vali boonuskood: "Kasiino uue mängija boonus". Ava kasiinos suvaline mäng ja aktiveeri uue mängija boonus. Boonuse pead tingimustele vastavates mängudes 20x korda läbi mängima.

Kui valid sissemakse tegemisel "Ei soovi boonust", siis sa boonust ei saa. Küll jääb sulle aga siis võimalus aktiveerida boonus järgmise sissemakse tegemisel.

Boonust saab kasutada ainult kasiinos. Kõik mängud ei lähe panustamise tingimuse täitmisel arvesse või ei lähe arvesse võrdselt. Lisateavet leiad Bet365 kasutustingimuste terviktekstist.

Kui sa ei täida läbimängimisnõuet 30 päeva jooksul kustutatakse boonuse jääk. Kampaania kestab 31. maini 2021 kell 10.59 GMT ja see kehtib ainult Eesti elanikele. Boonust saab kasutada ainult kasiinos ja seda boonust saab aktiveerida ainult ühe korra.

Maksimaalse boonuse summat (kuni 100 euro) ületava sissemakse osa kontojäägist saab välja maksta oma äranägemise järgi. Seda raha hoitakse pidevalt väljamakstavas jäägis.

Kui boonus on aktiivne, kantakse ületava sissemakse osa eest teenitud võidud väljamakstavasse jääki. Kui teed väljamakse enne boonuse panustamise tingimuste täitmist, kaotad boonuse ja sellega teenitud võidud.

Panustamise nõue

Panustamise nõue on Bet365 poolt boonusrahale seatud panustamise tingimus. See on online kasiinode poolt seatud tagamaks boonuste mõistlik kasutamine, sest ilma panustamise tingimuseta toimuks hulgaliselt boonuspakkumiste väärkasutamist ja sissemakse boonuste andmine ei täidaks online kasiino põhilist eesmärki, milleks on oma kasiino teenuse tutvustamine.

Bet365 sissemaksega antavale kasiino boonusele on väga sõbralik panustamise nõue, sest saadud boonused tuleb enne boonusraha pärisrahaks muutumist kasiinos läbi mängida kokku ainult 20x.

Bet365 online kasiino mängude valik

Bet365 online kasiino hellitab oma võimaluste poolest, sest saadaval on üle 800 mängu, alates slotikatest kuni jackpotide, lauamängude ja videopokkerini.

Bet365 online kasiino platvormil on tipptasemel tarkvaraarendajad. Playtechilt on palju põnevaid mänguautomaate nagu Jackpot Giant, Age of Gods, Funky Fruits. Mitmeid põnevaid mänge on aga ka teistelt tuntud tarkvaragurudelt nagu NetEnt, Yggdrasil ja ELK Studios.

Kui sa oled lauamängude fänn saad Bet365 lehel mängid mitut ruleti varianti, blackjacki, crapsi ja baccarat.

Live kasiino mängude hulka kuuluvad: Live Roulette, Live Blackjack, Live Sic bo, Dragon Tiger ja palju muud.

Blackjack

Kõik, kes soovivad Bet365-s Blackjacki mängida, saavad valida kas mängida tavalises kasiinos või live kasiino versioonis.

Enamik inimesi arvab siiski, et Blackjack on elus diileri vastu kõige lõbusam. Bet365 pakub live Blackjacki mitmes erinevas keeles. Bet365 on olemas oma diilerid ja Blackjacki lauad on avatud 24 tundi ööpäevas.

Blackjackis on eesmärk saada kaartidega summale 21 võimalikult lähedale. Samal ajal on oluline saada parem käsi kui diileril. Võiduvõimalused on samad, olenemata sellest, kas mängite tavakasiinos või live blackjacki. Live kasiinos on mängimine ehk vaid veidi aeglasemas tempos. Proovida võib muidugi mõlemat.

Rulett

Bet365-s on rulett saadaval neile, kes soovivad seda mängida. Kasiinos saab valida Euroopa või klassikalise ruleti vahel. Pakutakse erifunktsioone, nagu kuumad ja külmad numbrid pluss sisemised panused ning välimised panused. Nii väikeste kui ka suurte panuste puhul on Bet365-s võimalik ruletti mängida, ehkki laudade pakkumine võiks olla veidi suurem.

Paljud inimesed otsustavad ruletti live kasiinos mängida, sest see annab vahetuma kogemuse. Bet365-s saab valida kahe eri tüüpi live ruleti vahel ja diilerid on saadaval mitmes erinevas keeles.

Bet365 slotimängud

Bet365 progressiivsed slotimängud on ühed kõige tasuvamad. Mänguautomaatide jackpot suureneb kiiresti ja mängijatele antakse võimalus teenida märkimisväärseid väljamakseid.

Bet365 online kasiino kõige armastatumad progressiivsed slotimängud on mängutootja Playtech poolt valmistatud. Bet365 online kasiinos mängimiseks pakutavatel slotikatel on suurepärane graafika ja huvitavad teemad, mis aitavad mängijatel sukelduda iga mängu atmosfääri.

Online kasiino pakub lisaks videomängude klassikale ka uusi mänge, mis põhinevad nii Kapten Ameerika, Raudmehe kui ka muinasjuttudel põhinevatel lugudel.

Kokkuvõte Bet365 mängude valikust

Bet365 mängude valik on absoluutselt tipptasemel. Kasiinos on olemas tuntud mängutootjate klassikalised ja kuulsaks saanud mängud, kui ka valik mõnelt väiksemalt mängutootjalt. Stiilne veebilehe disain ning lisaks veel ka live kasiino olemasolu teevad Bet365-st suurepärase online kasiino, kus mängida.

Live kasiino

Live kasiino on saadaval kõigile Bet365 mängijatele. Bet365-l on oma diilerid ja nad pakuvad nii ruleti kui ka blackjacki mängimise võimalust. Rakenduse abil saab valida, kas soovid live kasiinot mängida, arvutist, mobiilist või tahvelarvutist.

Bet365 mobiilne kasutamine

Bet365 on olemas suurepärane rakendus, mis töötab kõigis mobiilsetes seadmetes. Laadida saab rakenduse aadressilt mobile.bet365.com. Kui sa ei soovi oma nutiseadmesse rakendust alla laadida on võimalus siiski Bet365 teenuse kasutamiseks. Selleks pead minema aadressile mobile.bet365.com ja kõik Bet365 poolt pakutavad teenused on käepärast.

Mobiilibrauseris töötav versioon ei erine mobiilsest rakendusest ja kui siis ehk on turvalisus rakenduses ja mobiilses versioonis isegi veidi suurem kui lauaarvutis, sest kontole sisenemine on võimalik seadistada sõrmejälje tuvastamise kaudu.

Bet365 maksemeetodid

Bet365 kontole saab sisse- ja väljamakseid teha kasutades maksemeetodeid Swedbank, SEB, LHV, Visa, Mastercard, Trustly, pangaülekande ja Skrill meetodeid.

Minimaalne sissemakse on 5 eurot (krediitkaardid ja Skrill) muude maksemeetodite puhul on minimaalne sissemakse 10 eurot ja kõik maksed peale pangaülekande tegemist laekuvad kontole kohe peale sissemakse tegemist. Väljamaksed teeb Bet365 mõne tunni jooksul ja mängijatel on õigus väljamakse taotlusi ka tühistada saates raha tagasi kontole (seni kuni väljamakse pole juba teostatud).

Sissemakse meetodSissemakse laekumineVäljamakse laekumine
Trustly maksesüsteem, Swedbank, SEB pank, LHV, pangaülekanneKohene1 päev
SkrillKoheneKuni 6 tundi
Visa/MasterCardKoheneKuni 6 tundi

Klienditugi Bet365 online kasiinos

Kuna Bet365 on Suurbritannia ettevõte, kelle teenus pole otseselt suunatud Eesti klientidele on paratamatu, et ka klienditugi on valdavalt ingliskeelne.

Otsevestlus läbi Bet365 lehe on kõige mugavam moodus ühenduse võtmiseks. Selleks piisab vaid kontole sisse logimisest ja vestlusakna valimisest, oma turvakoodi sisestamisest (mille peab registreerimisel valima) ja täpsemalt oma küsimuse teema määramisest.  Klienditeenindaja on valmis suhtlema mõne minuti jooksul ja abi antakse kiiresti.

Küsimus on võimalik saata ka läbi konto sõnumikeskkonna, mis on leitav peale kontole sisse logimist. Suhelda on võimalik ka telefoni teel ja klienditeenindus on kättesaadav kella 11.00 kuni 00.00.

Klienditoe kontaktid:

 • Live vestlus: 11.00-20.00 Eesti keeles, muul ajal inglisekeelne
 • E-post:support-est@customerservices365.com
 • Telefon:1-866-273-0934

Kokkuvõte

Bet365 on tuntud kui üks paremaid spordiennustus lehti, aga ka kasiino teenus pole sellest kaugel maas.

Bet365 kasiino toob mängijatele turvalise Suurbritannia online kasiino, mis on täis uuenduslikke mänge ja paljud progressiivsete jackpotidega mänge. Bet365 on väga usaldusväärne kaubamärk ja üks mängukonto võimaldab liikuda teenuste kasutamises kasiino, pokkeri ja spordipanuste vahel.

Parim asi Bet365 kasiinos on asjaolu, et mängimiseks pole vaja eraldi kontot, kui sul on juba Bet365 spordiennustuse konto. Lisaks sellele on Bet365-s üks kõige laiem valik mänge ja slotikaid, sealhulgas suur hulk jackpotiga slotimänge.